Naneli Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   15,00 TL

  • Vergiler Dahil: 15,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Naneli Akide Şeker

Naneli Akide Şeker, geleneksel usullerle nane aromasıyla hazırlanmış, geçmişi asırlar öncesine dayanan bir şekerleme türüdür. Osmanlı döneminde saray lezzetlerinden birisi olan akide şeker, sevdiklerinizle birlikte paylaşabileceğiniz en özel tatlardan birisine sahiptir. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak yapılmış, özel tarif tadını özellikle nane aromasından almaktadır. Nanenin kendine özel aroması sayesinde pek çok faydası vardır. 

Geleneksel Naneli Akide Şeker Lezzeti

Düzenli olarak tüketilen nane akide şeker ses açma konusunda yardımcı olmakta, ses kısılmalarının çözülmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda ses kuvvetlendirmeye yardımcı olmakta, dolayısıyla boğazınızın rahatlamasına, ses tellerinizin açılmasına doğrudan etki etmektedir. Yine emilerek tüketildiğinde vücudun hararetini almakta, stresi azaltmaktadır. Böbrek hastası olan kişiler düzenli olarak Naneli Akide Şeker sipariş verip tükettiklerinde hastalığın iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Nanenin temizleyici özelliği sayesinde ağız sağlığına, ağız hijyenine yardımcı olmaktadır. Bütün bunların yanında hoş, tatlı bir lezzet sunmaktadır.

En Uygun Naneli Akide Şeker Fiyatı

Eski zamanlarda bayramların olmazsa olmazlarından birisi olan akide şeker günümüzde de hala kültürel bir öğe olmaya devam ediyor. Pek çok kişiden geçmişten geleceğe anıların canlanmasına vesile oluyor. İşte biz de bu özel lezzeti aynı zamanda en uygun Naneli Akide Şeker fiyat ayrıcalığıyla sizlere ulaştırıyoruz. Taptaze şekilde tarafınıza ulaşan ürünümüzü serin ve kuru ortamda muhafaza etmenizi, buzdolabına koymamanızı tavsiye ediyoruz. Lezzetini uzun süre muhafaza edecektir.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

afyon lokumu afyon lokum sipariş afyon lokum çeşitleri afyon lokum çeşitleri lokum çeşitleri manda yoğurdu haşhaş ezmesi haşhaş ezmesi sultan lokumu afyon sucuk manda kaymağı manda kaymağı manda kaymağı