Naneli Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Naneli Akide Şekeri

Naneli Akide Şeker, geleneksel usullerle nane aromasıyla hazırlanmış, geçmişi asırlar öncesine dayanan bir şekerleme türüdür. Osmanlı döneminde saray lezzetlerinden birisi olan akide şeker, sevdiklerinizle birlikte paylaşabileceğiniz en özel tatlardan birisine sahiptir. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak yapılmış, özel tarif tadını özellikle nane aromasından almaktadır. Nanenin kendine özel aroması sayesinde pek çok faydası vardır. 

Geleneksel Naneli Akide Şeker Lezzeti

Düzenli olarak tüketilen nane akide şeker ses açma konusunda yardımcı olmakta, ses kısılmalarının çözülmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda ses kuvvetlendirmeye yardımcı olmakta, dolayısıyla boğazınızın rahatlamasına, ses tellerinizin açılmasına doğrudan etki etmektedir. Yine emilerek tüketildiğinde vücudun hararetini almakta, stresi azaltmaktadır. Böbrek hastası olan kişiler düzenli olarak Naneli Akide Şeker sipariş verip tükettiklerinde hastalığın iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Nanenin temizleyici özelliği sayesinde ağız sağlığına, ağız hijyenine yardımcı olmaktadır. Bütün bunların yanında hoş, tatlı bir lezzet sunmaktadır.

En Uygun Naneli Akide Şeker Fiyatı

Eski zamanlarda bayramların olmazsa olmazlarından birisi olan akide şeker günümüzde de hala kültürel bir öğe olmaya devam ediyor. Pek çok kişiden geçmişten geleceğe anıların canlanmasına vesile oluyor. İşte biz de bu özel lezzeti aynı zamanda en uygun Naneli Akide Şeker fiyat ayrıcalığıyla sizlere ulaştırıyoruz. Taptaze şekilde tarafınıza ulaşan ürünümüzü serin ve kuru ortamda muhafaza etmenizi, buzdolabına koymamanızı tavsiye ediyoruz. Lezzetini uzun süre muhafaza edecektir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler