• Naturpy X-Plus Kinoalı Glutensiz Un Karışımı 1000 Gr

Naturpy X-Plus Kinoalı Glutensiz Un Karışımı 1000 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Glutensiz Kinoalı Greçka Un Karışımı

Gluten tüketiminin vücudumuza verdiği zararların ortaya çıkmasından ve insanların sağlığını etkilemesinden dolayı glutensiz ürünlerin tüketimi artmaya başlamıştır. Birçok glutensiz ürünün üretiminin başlamasıyla birlikte bizde firmamız güvencesiyle bu ürünleri sizlere sunmaktayız. Glutensiz kinoalı greçka un karışımı birçok faydalı ürünün birleşmesiyle yapılmış sağlıklı bir üründür. İçerisinde gluten barındırmayan ürün birçok fayda sağlamaktadır. Özellikle kansızlığa karşı fayda sağlamakta ayrıca glutensiz ürünler dikkat dağınıklığımızı gidermektedir. Yine tırnak bakımımız için de daha sağlıklı tırnaklara sahip olmamızı sağlamaktadır. Saçlarımıza da yarar sağlayan ürün kan şekerimizi dengelemektedir.

Kinoa İle Zenginleştirilmiş

Greçka un karışımının içerisinde aynı zamanda kinoa da bulunmakta olup bu ürün de kilo vermemize yardım etmektedir. Aynı zamanda yüksek oranda protein içerir. Yüksek oranda life sahip olduğu için sindirim sistemimizi de düzenler. Demir, B12, magnezyum içermekte olup bunların vücudumuzu birçok faydası bulunmaktadır. Bu karışım içerisindeki bütün ürünler tamamen faydalı olup vücudunuzun direncini arttırdıkları gibi kilo vermenize de yardımcı olmaktadır. 

Kolay Ulaşım Kolaylığı

Glutensiz kinoalu greçka un karışımı fiyat olarak çok uyguna sitemizde bulunmakta olup ürünü ballıpınar sitesine girip sipariş verebilirsiniz. Glutensiz kinoalu greçka un karışımı sipariş verdikten kısa bir süre sonra hızlı bir şekilde elinize ulaşmaktadır. Greçka un karışımı aynı zamanda kolesterolü de düzenlemekte olup tam bir antioksidan kaynağıdır. Ürünü dilediğiniz gibi kullanabilir ve çeşitli ve lezzetli hamur işleri yapabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler