Naturpy Beyaz Kinoa 500 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Beyaz Kinoa

Beyaz Renkli ve Faydalı Tohum: Beyaz Kinoa

Tahılların beslenmenizdeki yeri tartışılmazdır. Besin değerleri ve faydaları ile günlük enerji ihtiyacının karşılanmasından vücudun ihtiyaç duyulan pek çok bileşene sahiptir. İçerisinde yer alan glütenden dolayı herkes tüketememektedir. Alerjisi olan kişiler içinde tüketebilecekleri gıdaları bulmaları ise oldukça zor olmaktadır. Bu noktada ise beyaz kinoa, tahıl yerine tüketilebilecek gıdaların başında gelmektedir. Protein bakımından da çok zengin bir besin olduğu içinde sağlıklı beslenmede mutlaka yer almalıdır.

Sadece glutenli gıdaları yiyemeyen kişiler değil herkesin çeşitli öğünlerde yemesi gereken bir besindir. Çok sayıda çalışmaya konu olan kinoanın içerisinde 9 tane aminoasit içermektedir. Bu aminoasitlerin hepsi ise temel olarak sınıflandırılan grubun içerisinde yer almaktadır.

Sağlıklı bir vücut, bütün metabolizmaların başta da protein metabolizmasının sorunsuz bir şekilde çalışmasına bağlıdır. Tam protein olarak da tanımlayabileceğimiz beyaz kinoayı, Ballıpınar’dan kolaylıkla bulabilirsiniz.

Beyaz Kinoa Nasıl Tüketilebilir?

Damak tadı kişinden kişiye göre değişmektedir. Başta salatalarda kızartarak, pizzalarda, kinoa kısırında, erişte ve hatta tatlılarda kullanabilirsiniz. Muffin ve keklere de çok yakışmaktadır. Sevdiğiniz yemeklerde bulgur yerine tercih edebilirsiniz.

Beyaz Kinoayı Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Besleyici özelliği ile çok kıymetli olan beyaz kinoayı sitemizden rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Ülkemizin her noktasına kargo hizmeti vermekteyiz. Beyaz kinoa sipariş talebinizi oluşturduktan sonra tazeliğini korumuş şekilde en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Sizler için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Besin değeri:

Enerji : 356 / 1488

Yağ : 5,32

Doymuş Yağ : 0,70

Karbonhidrat : 60,55

Protein : 13,49

Diyet Lifi : 5,98

Kalsiyum : 29,75

Potasyum : 616,49


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler