Nuh'un Ankara Glutensiz Spagetti Makarna 500 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : 2-3 Gün
  • Fiyat:   21,00 TL

  • Vergiler Dahil: 21,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Glutensiz Spaghetti

Glutensiz beslenmek zorunda kalan veya glutensiz diyet programı uygulayanların gönül rahatlığı ile tüketebileceği, içeriğinde mısır ve pirinç bulunan bu makarna türü ile Ballıpınar kalitesi olarak hizmetinizdeyiz. Ayrıca alerji belirtisi olanlar için de içinde eser miktarda yumurta olduğunu belirtmek isteriz.

Çölyak hastaları tarafından güven ile tüketilebilmesi için hazırlanan bu ürünümüz aynı zamanda organikliği ile de gönüllerde artı puanı kazanmaktadır. Her zaman organiklikten ve doğallıktan yana olan Ballıpınar işletmemiz, müşterilerimizin sağlığı için her türlü çalışmalarımızı titizlik ile yürütmekteyiz.

Ballıpınar’da Glutensiz Beslenme

Ballıpınar, Afyon’da bulunan süt çiftliği işletmesi başlayan serüveninde yıllardır hizmet verdiği doğal ve organik beslenme alanında pek çok müşterisinin güvenini kazanmıştır. Arkamıza olduğumu bu güven duygusu ile daha çok kitleye aynı kalitede hizmet verebilmek için işimizi severek ve özenle yapmaktayız.

Afyon’da bulunan süt çiftliği işletmemizin aynında ayrıca bir de internet sitesi üzerinden de müşterilerimize aynı kalitede ve ilgide hizmet sağlıyoruz. Her türlü organik ürünlerin bulunabileceği sitemizde dilediğiniz ürün hakkında ayrıntılı bilgilere de sahip olabilirsiniz.

Ballıpınar İle İnternet Alışverişi

Glutensiz spaghetti makarna olmak üzere pek çok ürüne alabileceğimiz internet sitemizden dilerseniz glutensiz spaghetti makarna sipariş verebilir dilerseniz de glutensiz spaghetti makarna fiyat konusunda bilgi alarak piyasa araştırması da yapabilirsiniz.

Fiyat olarak da tıpkı lezzet gibi müşterilerinin yanında olan Ballıpınar, geniş müşteri kitlesine sahip olabilmek ve çok daha fazla müşteriye ürünleri ulaştırabilmek amacı ile en uygun fiyatları sunmaya özen göstermektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler