• Gelincik Mavi Haşhaş 200 Gr

Gelincik Mavi Haşhaş 200 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Gelincik Mavi Haşhaş

Afyon, haşhaş üretiminde önemli bir yere sahiptir. Afyonkarahisar, gastronomi şehri olarak bilinmektedir. Afyon’a ait özel ürünlerden biri de mavi haşhaştır. Mavi haşhaş özel olarak Afyon’da üretilmektedir. Tatlılarda ve salatalarda kullanılan mavi haşhaş aynı zamanda baharat olarak yemeklerde de kullanılmaktadır. Haşhaş üretimi, satışı ve kullanımı Afyon’da fazladır. Üretilen haşhaş özel paketler halinde tüketiciye ulaştırılır.

Gelincik Mavi Haşhaş Özellikleri

Mavi haşhaş, Afyon için önemli bir üründür. Afyon’da yoğun miktarda üretilen mavi haşhaş Türkiye’nin farklı bölgelerinde kullanılmaktadır. Kek, pasta, börek, tatlı, salata, çorba gibi çeşitli lezzetlerim yapımında kullanılan mavi haşhaş minik parçalar halinde, hafif kokulu bir üründür. Bazı yörelerde mavi haşhaşı baharat olarak kullanırlar. Baharat olarak kullanılmasının nedeni ise haşhaşın kendine has bir lezzetinin olmasıdır. Hafif ama etkili bir lezzete ve kokuya sahip olan mavi haşhaş farklı alanlarda kullanılır.

Gelincik Mavi Haşhaş Siparişi 

Afyon’a özel bir ürün olan mavi haşhaşı Türkiye’nin her yerinden sipariş edebilirsiniz. %100 doğal olan ürün özel paketlenerek tüketiciye ulaştırılır. Paket ağırlığı 200 gramdır. Doğal, lezzetli ve sağlıklı olan mavi haşhaşı kolaylıkla almak istiyorsanız Ballıpınar adresinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ballıpınar, Gelincik mavi haşhaş sipariş işlemi için online hizmet vermektedir. Siparişler kısa süre içerisinde hazırlanır ve adrese gönderilir. Özel paketleme sayesinde taşıma halindeki mavi haşhaşa herhangi bir zarar gelmemektedir.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler