• Klasik Fındıklı Lokum

Klasik Fındıklı Lokum

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   45,00 TL

  • Vergiler Dahil: 45,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Klasik Fındıklı Lokum

Yaklaşık olarak 15. yüzyıldan günümüze kadar varlığını koruyan lokum, özellikle misafirlere ikram edilmek için tercih ediliyor. Lokum yapımında temel olarak kullanılan bazı ürünler bulunuyor. Bu ürünlerle birlikte fındık gibi çeşitli malzemeler lokum üretiminde lokumu lezzetlendirmek amacıyla tercih ediliyor. Klasik fındıklı lokum, Afyon’da özel olarak üretiliyor. Afyon, gastronomi şehri olarak çeşitli lezzetlere ev sahipliği yaptığı gibi fındıklı lokuma da ev sahipliği yapıyor. 

Klasik Fındıklı Lokum Nedir?

Klasik fındıklı lokum içerisinde taze ve lezzetli fındıklar kullanılır. Lokum üretiminde önemli olan kullanılan fındığın kalitesidir. Eğer fındıkların lezzetinde herhangi bir sorun varsa lokumun lezzeti de başarılı olmayacaktır. Bu nedenle lokum üretiminde doğru fındık seçimi yapılmalıdır. Klasik fındıklı lokum üretiminde kullanılan iç fındıklar bütün halde ya da parçalar halinde lokum içerisinde kullanılabilir. Fındıklı lokumun üretiminde Hindistan cevizi de kullanılmaktadır. Kullanılan Hindistan cevizi doğal ve toz halde olduğu için lokumun lezzetini hafifletir, lokumun kokusunu dengeler. 

Klasik Fındıklı Lokum Siparişi

Afyon lokum lezzetleri arasında yer alan klasik fındıklı lokum Afyon’dan Türkiye’nin diğer şehirlerine gönderiliyor. Sizler de klasik fındıklı lokum sipariş etmek için Ballıpınar sitesi üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. İnternet üzerinden lokum siparişi verebilir, lokumun kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Özel kutusunda gönderilen lokumu ağzı kapalı kutu içinde serin ve kuru ortamda saklamanızda fayda var. Böylelikle lokumun lezzetini korumuş olursunuz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler