• Klasik Sarma Fındıklı Lokum

Klasik Sarma Fındıklı Lokum

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   45,00 TL

  • Vergiler Dahil: 45,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Klasik Sarma Fındıklı Lokum

Afyonkarahisar, tescillenmiş gastronomi şehri olarak anılmaktadır. Afyonkarahisar, çeşitli yöresel lezzetleri ile dünya genelinde bilinmektedir. Afyon mutfağına ait pek çok lezzet bulunmaktadır. Bu lezzetlerin arasında şekerli bir ürün olan lokum ise oldukça eski bir tarihe sahiptir. Lokum, farklı şehirlerde üretilse de Afyon lokum olarak bilinmektedir. Afyon’da özel olarak üretilen lokum yıllardır değişmeyen aynı lezzete sahiptir. Bunun sebebi ise lokum üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ve ölçüsüdür. 

Klasik Sarma Fındıklı Lokum Üretimi 

Lokum üretimi düşünüldüğü gibi kolay bir işlem değildir. Tarihi bir lezzete sahip olan lokumun yapımında kullanılan tüm malzemeler doğru ve ölçülü kullanılmalıdır. Klasik sarma fındıklı lokum yapımında ekstradan fındık kullanılmaktadır. Kullanılan fındıklar yıllık olarak temin edilir. Taze, lezzetli ve kaliteli fındıklarla hazırlanan lokumlarda bütün halinde fındık içi kullanılmaktadır. Lokum üretiminde kullanılan vanilin ve Hindistan cevizi ise önemlidir. %100 doğal vanilin sayesinde lokumun lezzeti korunur. Toz halindeki Hindistan cevizi ise lokumun sarma işlemi için önemlidir. Üretilen fındıklı lokum, Hindistan cevizi üzerinde sarılır ve paketlenir. 

Ballıpınar İle Klasik Sarma Fındıklı Lokum Siparişi

Ballıpınar ailesi olarak internet üzerinden Türkiye’nin çeşitli bölgelerine lokum gönderimi yapıyoruz. Online mağazamızda satışa sunduğumuz klasik sarma fındıklı lokumlar özel kutularda sizlere ulaştırılıyor. Klasik sarma fındıklı lokum sipariş etmek için siteye giriş yapmak ve sepete ürün eklemek yeterli oluyor. Sipariş bilgilerini tamamlayarak Afyon’a özel bu lezzeti adresinize sipariş edebiliyorsunuz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler