• Aksu Vital Nar Çekirdeği Yağı 30 Ml

Aksu Vital Nar Çekirdeği Yağı 30 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   28,00 TL

  • Vergiler Dahil: 28,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Aksu Vital Nar Çekirdeği Yağı

Nar çekirdeği, içeriğindeki yağ yapısı bakımından eşsiz bir üründür. Bitkiler alemi içinde yer alan onlarca bitkiye karşın içeriğindeki çoklu doymamış konjuge yağ asitlerine eşlik eden Omega – 5 yağ asitleri ile oldukça güçlü bir bileşene sahiptir.

E, C, K ve B vitaminleriyle de zengin bir karaktere sahip olan nar çekirdeği, güçlü antioksidan bileşikleri sayesinde cilt kanseri başta olmak üzere diğer kanser türlerine de karşı da önemli bir savunma göstermekte olup yaşlanma belirtilerini de azalttığı gerekli araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Nar çekirdeklerinin işlemlerden geçirilmesi sonucunda oluşan nar çekirdeği yağı, birçok cilt probleminde de ideal bir ilk yardım görevi göstermektedir.

Nar Çekirdeği Yağı Nasıl Kullanılmalıdır?

Nar çekirdeği yağı, cilt bariyerini güçlendirici etkisi nedeniyle cilt bakımlarında oldukça sık tercih edilmektedir. Bu yağın cilt bakımlarında bir pamuk yardımıyla cilde uygulanması tavsiye edilmektedir. Yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde kullanıma uygun olan bu yağ, yıpranmış saçlarda saç diplerine duştan önce masaj yapılarak uygulanmalıdır. Böylelikle saçların daha hızlı uzaması, parlaması ve kırılması engellenirken saç dökülmelerinin önemli ölçüde azaltılması sağlanmaktadır.

Dahili kullanımda ise yaklaşık 200 ml su dolu olan bir su bardağının içine 7 – 8 damla damlatılarak günde bir sefer kullanılması uygundur. Ancak ilk nar yağı kullanımından önce cildin küçük bir kısmına uygulama yapılıp 5 dakika sonunda cilt üzerinde herhangi bir reaksiyon yaşanıp yaşanmadığı kontrol edilmeli duruma göre kullanıma devam edilmelidir.

Aksu Vital Nar Çekirdeği Yağı İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adres

Özellikle kişisel bakım konusunda oldukça faydalı ve etkili olan nar çekirdeği yağı ihtiyaçlarınızı karşılamak için internet sitemiz üzerinden nar çekirdeği yağı sipariş oluşturabilir ve piyasada yer alan en uygun nar çekirdeği yağı fiyat ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler