• Aksu Vital Keten Tohumu Yağı 50 Ml

Aksu Vital Keten Tohumu Yağı 50 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   16,00 TL

  • Vergiler Dahil: 16,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Aksu Vital Keten Tohumu Yağı

Keten tohumu, Ketengiller familyası içerisinde yer alan ve otsu bir bitki olan keten bitkisinden elde edilen tohumlardır. Omega – 3, Omega – 6 ve Omega – 9 yağ asitleri bakımından oldukça zengin olan keten tohumları, soğuk pres yardımıyla sıkılarak keten tohumu yağı elde edilmektedir. İçerisinde bulunan yağ asitlerinin hemen hemen hepsi doymamış yağ asitleri olup düzenli kullanımda oldukça yarar sağlayan bir yağ asidi olan Alfa Lioleik Asiti yüksek miktarda bünyesinde barındırmaktadır. Beynin ihtiyaç duyduğu çoklu doymamış yağ asitlerini içermesi ve yüksek tansiyonu optimum seviyelere indirgemesinin yanı sıra vitamin, mineral ve protein açısından da oldukça zengin olan keten tohumu yağı, yüksek oranda çözünemeyen lif içeriğine de sahiptir.

Keten Tohumu Yağı Nasıl Kullanılmalıdır?

Keten tohumu yağı, kızartma dışında yemek pişirme esnasında kullanılabilmesine karşın yağın ısıtılmadan tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Salatalar, soğuk mezeler veya yoğurt ile birlikte tüketilebilen bu yağ, meyve suyuna katılarak da gün içerisinde tüketilebilmektedir. Günlük 1 yemek kaşığı civarında bu yağı tüketmek, tüm faydalarını göstermesine olanak sağlamaktadır. 

Keten tohumu yağı ayrıca cilt içinde eşsiz bir üründür. Cildin bariyerini güçlendirirken lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cildin küçük bir kısmına uygulama yapılarak 5 dakika sonunda cilt üzerinde herhangi bir reaksiyon olup olmadığı kontrol edilerek duruma göre kullanıma devam edilmelidir.

Aksu Vital Nar Çekirdeği Yağı İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adres

Özellikle sinir sistemi ve sindirim sistemi için oldukça faydalı olan keten tohumu yağı ihtiyaçlarınızı karşılamak için internet sitemiz üzerinden keten tohumu yağı sipariş oluşturabilir ve piyasada yer alan en uygun keten tohumu yağı fiyat ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler