Apifarm Organik Arı Sütlü Gece Kremi 50 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   89,00 TL

  • Vergiler Dahil: 89,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Apifarm Yoğun Arı Sütlü Gece Kremi

Apifarm Yoğun Arı Sütlü Gece Kremi, tamamen organik içerikten oluşturulmuş bir cilt kremidir. Hususiyetle gece kullanımı için formülize edilmiştir. Doğadaki en besleyici içeriklerden birisi olan arı sütü, bu kremimizin en temel bileşenini oluşturur. Kraliçe arıların diğer arılardan 40 kat daha uzun süre yaşamasının kaynağı olan arı sütü, bu kremimiz ile sizlerle buluşur. Cildinizdeki nemi muhafaza ettiği gibi aynı zamanda enflamasyonu azaltır. Cildiniz için son derece faydalı olan kolajen, lesitin, şeker, protein, mineral tuzlar, C, D, E vitaminlerine sahiptir.

Apifarm Yoğun Arı Sütlü Gece Kreminin İçeriği

Apifarm Yoğun Arı Sütlü Gece Kremi sipariş vererek sahip olacağınız bu özel kremin içeriğinde arı sütü, cadı fındığı suyu, kuşburnu yağı ve argan çekirdeği yağı yer almaktadır. Bunların her birisi cilt bakımında, dermatoloji alanında en sık kullanılan, başarısı kanıtlanmış formüllerdir.  Bitkisel içeriklerin yüzde 95’i organik tarım ile üretilmiş, yüzde 98,5’i doğal ürünlerden oluşmaktadır.

Apifarm Yoğun Arı Sütlü Gece Kremi Nasıl Kullanılır?

İçeriği kadar Apifarm Yoğun Arı Sütlü Gece Kremi fiyat avantajı ile de dikkat çeken kremimizin kullanımı oldukça basittir. Gece yatmadan önce cildinizi temizleyin ve yüzünüze, boyununuz hafifçe masaj yaparak uygulayın. Ardından cildinizi canlandıracak, hücreleri doldurarak elastikiyetini arttıracaktır. Zarar görmüş hücrelerin yenilenmesini sağlayacak, aydınlık, ince çizgilerden arınmış bir cilt sunacaktır.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler