• Apifarm Organik Ballı-Propolisli El Kremi 50 Ml

Apifarm Organik Ballı-Propolisli El Kremi 50 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   30,00 TL

  • Vergiler Dahil: 30,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Ballı Propolisli El Kremi 

Günümüzde pek çok farklı el kremi ürünleri, günlük olarak kullanılmakta ve bazı el kremleri de popüler bir şekilde tercih edilmektedir. El kremi (Ballı-Propolisli) olarak piyasada kendisine yer bulmuş olan pek çok farklı ürünler, gün içerisinde sık sık kullanılmaktadır. Bilhassa cilt bakımı için oldukça nitelikli ürün içeriği ile öne çıkmakta olan söz konusu bu ürünler, ülkemizde de olmak üzere dünyanın pek çok farklı bölgesinde büyük ölçüde tercih edilmektedir.

Ballı Propolisli El Kremi Özellikleri

Özellikle besleyici bal içeriği ve bitkisel kaynaklı Propolis maddesinin doğal yapısı ile öne çıkan ballı ve Propolis içerikli el kremleri, cilt bakımında oldukça önemli bir koruyucu etken olarak bilinmektedir. Özellikle insanın elindeki çeşitli cilt sorunlarının giderilmesinde ve oldukça pürüzsüz bir görünüm elde edilmesinde çok başarılı koruyucu özellikleri ile karşımıza çıkan Propolisli ve ballı el kremleri, günümüzde en popüler cilt bakım ürünleri arasında kendisine yer bulmaktadır.

Uygun Fiyatlı Ballı Propolisli El Kremi

El kremi (Ballı-Propolisli) sipariş hizmetleri alanında oldukça profesyonel ve nitelikli bir şekilde hizmet sunmakta olan Ballıpınar firmamız, sektöründe lider ve öncü çalışmaları ile devam etmektedir. Oldukça makul el kremi (Ballı-Propolisli) fiyat seçenekleri ile tanınmakta olan Ballıpınar markası, oldukça yüksek nitelikli ve geniş donanımlı işletme web sitesiyle de pek değerli müşterilerini hizmetlerini hakkında bilgilendirmektedir.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler