Apifarm Propolisli Sabun 85 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   23,00 TL

  • Vergiler Dahil: 23,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Propolisli Sabun Ürünü ve Özellikleri

Çok eski yıllardan beri en çok kullanılan hijyen materyallerinden bir tanesi olan sabun, pek çok çeşitte temizlik sektörü bünyesinde yer almaktadır. Söz konusu birçok çeşitte bu sabun çeşitlerinden bir tanesi de Propolisli sabun ürünleridir. Anti bakteriyel bir özelliğe sahip olması ile bilinen söz konusu Propolisli sabunlar, cilde zarar veren çeşitli zararlı oluşumların ve sivilce oluşumuna da sebep olan bakterilerin üremesini engellemesiyle bilinmektedir.

Propolisli Sabunun Genel Faydaları

Pek çok farklı faydası olduğu bilinen Propolisli sabunlar, anti bakteriyel özelliklere sahip olmasıyla da öne çıkmaktadır. Cilde zarar veren çeşitli oluşumları ve sivilceye sebebiyet veren bakteri türlerine karşı da oldukça önemli bir koruma sağlayan bu sabunlar, aknelerin de hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlamaktadır. Yağlı ciltlerdeki fazla olan yağın da emilmesinde oldukça önemli bir etmen olan Propolisli sabunlar, cildi derinlemesine bir şekilde temizlemekte, yumuşatmakta ve oldukça hijyenik bir cilde sahip olmayı da kolaylaştırmaktadır.

Propolisli Sabun Sipariş Hizmetleri

Söz konusu Propolisli sabun sipariş hizmetleri alanında çeşitli çalışmalar ortaya koymakta olan Ballıpınar markası, kendi alanında lider ve öncü oluşumlardan bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Genel olarak oldukça makul Propolisli sabun fiyat seçenekleriyle de tanınmakta olan Ballıpınar firması, hızlı ve etkin çalışma prensipleri ile pek değerli müşterilerine en üst düzey kalitede hizmet sunmayı amaçlamaktadır.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler