Bakliyat

Bakliyatlar yüksek protein kaynaklarıdır. Bu anlamda dengeli ve doğru beslenmede alınabilecek sağlıklı protein kaynaklarından temel olan ürün çeşidi bakliyatlardır. Aynı zamanda yüksek miktar lif içeren ve bu anlamda bağırsaklar için fazlasıyla sağlıklı bir besin tipi olan bakliyatlar beslenme dengesi için önemlidir. Biz de Ballıpınar Çiftliği olarak bakliyata da fazlasıyla özen gösteriyoruz. Nitekim bakliyat, birçok ürün için hem temel besin kaynağını oluşturuyor, hem de birçok yemek için kullanılabilecek ana malzemelerden birisini teşkil ediyor. Ancak birçok çeşit bakliyat bulunuyor ve bu bakliyatlardan kaliteli ve organik olanları temin etmek önemli bir hususu oluşturuyor.

Geniş bir ürün yelpazesinde farklı birçok bakliyata hem online alışveriş sitemizde hem satış mağazamızda yer veriyor, hem de en uygun fiyatı sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizin özellikle organik olmasına özen gösteriyor ve bununla ilgili olarak da organik chia tohumu, organik burgu makarna, organik kırmızı mercimek, organik köftelik bulgur, organik kuru fasulye, organik nohut gibi daha birçok ürüne yer veriyoruz. Yine organik olarak farklı bakliyat çeşitlerini de bünyemizde barındırıyor ve fiyat olarak da son derece uygun fiyatlara satışlarını gerçekleştiriyoruz.

Sofralarda büyük yer kaplayan ve faydalı besin ögelerini içeren bakliyatların organik ve doğal hallerini online alışveriş sitemiz üzerinden satışa hazır hale getiriyoruz. Temel gıda malzemelerinden sayılan ve sofraları lezzetlendiren bu bütün doğal ve organik ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden sizlere sunuyor ve kolayca alabilme imkânı tanımış oluyoruz.
Özellikle Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden olan ve protein, lif gibi yararlı bileşenleri içeren baklagilleri sizlere sunarak müşterilerimizin sağlığına da temas etmiş oluyoruz. Aynı zamanda düşük kalorili olan bakliyatların dengeli beslenmede önemli bir yer tuttuğunu biliyor, bu sebeple de bu önemli besinin en kaliteli halini internet sitemiz üzerinden Türkiye’nin her noktasına satışa sunuyoruz.

Kaliteli, Doğal ve Organik Ürünleri Satın Almak

En lezzetli yemekleri ortaya koyabileceğiniz bakliyatlardan ihtiyacınız olanı seçip satın al butonuyla işleminizi tamamlamanızın ardından en kısa sürede sizlere ürünlerin teslimatını gerçekleştiriyor ve çiftlikten sofraya ilkemiz doğrultusunda doğal ve organik ürünlerimizin hızlıca masalarınızda yemeğe dönüşebilmesini gerçekleştiriyoruz.Sipariş vermek isteyen Türkiye’nin her bir tarafından tüm müşterilerimize her ürün için kalite ve doğallık unsurlarıyla birlikte hizmet götürüyor, internet sitemiz üzerinden bakliyatlar gibi birçok ürünü uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.
Bakliyat alanında sağladığımız geniş ürün yelpazesini hemen her ürünümüzde de sağlıyor ve Afyonkarahisar’dan Türkiye’nin her bölgesine sizlerin ayağına kadar hızlıca gelecek bir hizmet sistemi sunuyoruz. Verdiğiniz bakliyat siparişi veya herhangi bir ürün çeşidi için internet sitemiz üzerinden kolaylıkla yararlanabileceğiniz bir hizmet sağlıyoruz.

Tüm Türkiye’ye Yayılan Hizmetimiz Ballıpınar Çiftliği

Ballıpınar Çiftliği olarak Afyonkarahisar’da 2007 yılında hizmete açtığımız çiftliğimizde el değmeden sofralarınıza ulaşan en kaliteli ürünleri bulunduruyoruz. Türkiye'nin sayılı Ari İşletme Belgeli Simental Çiftliklerinden biriyiz ve yine şehrimiz Afyonkarahisar’da 1200 baş kapasiteli Ballıpınar Simental Süt Çiftliği ile faaliyet gösteriyoruz. Ari işletme belgesini alabilmek için pek çok farklı unsuru bünyemizde barındırıyoruz. Bunların içerisinde tesislerimizin imkanları, hayvanlarımızın herhangi bir hastalığının bulunmadığının kanıtlanması ve hijyenik ortamlarda çalışıldığının kanıtı gibi çeşitli unsurlar bulunuyor. Biz de bu unsurların hepsini bir araya getirerek Ari İşletme Belgesi alabilme hakkını elde etmiş bulunuyoruz.
2007 yılından bu yana hızlıca gelişerek Afyonkarahisar gibi gastronomik açıdan son derece zengin olan ilimizden tüm Türkiye’ye yayılıyoruz. Online alışveriş sitemiz üzerinden Türkiye’nin her bölgesine 1.sınıf ürünlerin satışını gerçekleştiriyor ve her ilden her bölgeye ulaşacak benzersiz lezzetler ortaya koyuyoruz. Bu anlamda farklı ürün çeşitlerini sizlere sunarken, doğal ve organik halde ürünleri sizlerin sofralarına getirebilmeyi arzu ediyoruz.
Online alışveriş sitemiz üzerinden süt ve süt ürünleriyle sınırlı kalmadan doğal ve organik birçok ürünün satışını gerçekleştiriyoruz. Peynir, zeytin-zeytinyağı, bal-tahin-pekmez, bakliyat, kahvaltılık, un, çorba, baharat, kuru meyve, kuruyemiş ve tatlı gibi birçok kategoride 1.kalite ürünlerin satışını yaparak, Afyon’dan tüm Türkiye’ye hizmetimizi yayıyoruz. Şehrimizin en değerli ürünlerini organik ve doğal bir şekilde Türkiye’nin her iline ulaştırma gayretiyle çalışıyor ve farklı kategorilerde de sizlere yetiştirdiğimiz en iyi ürünleri temin etmeyi hedefliyoruz.Göster