Bal & Tahin & Pekmez & Reçel


Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 51 (3 Sayfa)


Sofraların Vazgeçilmezi, En Kıymetli Ürünlerden: Bal

Bal ülkemiz mutfağında, özellikle kahvaltıda vazgeçilmez bir konumda bulunuyor. Sağladığı yarar ve lezzeti iki unsur olarak düşünüldüğü zaman neden çok tercih edilen bir ürün olduğunu anlamak da kolaylaşıyor. Ancak her üründe olduğu gibi balda da organik ve doğal olması çok büyük önem taşıyor. Nitekim lezzetinin yanında verdiği bütün yararlı bileşenleri en doğru şekilde alabilmenin yolu buradan geçiyor. Biz de Ballıpınar Çiftliği olarak doğal ve organik bal çeşitlerini ana grup olarak 3 ayrı grupta sunuyoruz:

· Arı Sütü-Polen-Propolis: Bu 3 besin ögesinin birlikte bulunduğu organik ürünlerin çeşitli faydaları bulunuyor. Arı sütü romatizma, kansızlık, halsizlik, hormonal dengesizlik, saç dökülmesi gibi birçok rahatsızlık için tavsiye ediliyor. Aynı zamanda mide ve bağırsak hareketleri üzerinde de olumlu etkiler yaptığı söyleniyor. Propolis de aslında arı kovanlarında doğal olarak bulunan kahverengi bir zift olarak tanımlanıyor. İçeriğinde yer alan yüksek antimikrobiyal maddelerle diş eti hastalıkları, egzama, yanık, mantar, basur gibi çeşitli hastalıkların tedavisinde de kullanılabiliyor. Online alışveriş sitemizde hem saf ve organik haliyle polen, arı sütü ve propolisi;  aynı zamanda bu üçünün bir araya geldiği ham bal karışımını satışa sunuyoruz.

· Petek Bal: Özellikle Afyon kaymağının yanında vazgeçilmez lezzetlerden birisi olan petek balımız da organik çeşitleriyle ve uygun fiyatı ile hazır. Birçok alanda kullanabileceğiniz en uygun petek bal çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Organik petek bal çeşitlerimizi ister olduğu gibi yiyin, ister Afyon kaymağıyla sıcak ekmeğe sürün yiyin.. İster ev yapımı tatlılarda tatlandırıcı olarak veya krep, yulaf ezmesi, yoğurtların üzerinde kullanın…

Yanında benzersiz Afyon kaymağı yemek isteyenler için de elbette en doğal Afyon kaymağının satışını da balda olduğu gibi en uygun fiyat dahilinde gerçekleştiriyoruz.

· Süzme Bal: Birçok mineral ve vitamin açısından zengin olan süzme balın en lezzetli ve organik halini de sizlere sunuyoruz. Mineral açısından glikoz, fruktoz, demir, kalsiyum, fosfat, sodyum, klorür, potasyum, magnezyum gibi mineraller açısından zengin olan süzme bal; vitamin açısından da B1, B2, B3, B5, B6 vitaminlerini içeriyor. İçeriğindeki bu bileşenlerden dolayı hem antiseptik hem de antibakteriyel olan süzme balın haliyle yararları da fazlaca oluyor. Öksürük, uykusuzluk, halsizlik gibi sıkıntılara iyi geldiği bilinen bal aynı zamanda enfeksiyonlarla da mücadele edebiliyor. Satışını gerçekleştirdiğimiz süzme bal da kaliteli ve organik olduğu için sizlere gönül rahatlığıyla sunuyoruz. Sipariş vermeniz durumunda istediğiniz her bölgeye bu kaliteli ürünü gönderebiliyoruz.

En Büyük Enerji Deposu: Tahin-Pekmez

Siz değerli müşterilerimiz için enerji deposu olan yüksek miktar kalsiyum içeren ve kan yapıcı olarak nitelendirilen müthiş bir ürün olan pekmezin keçiboynuzu, üzüm, hurma, dut gibi pek çok çeşidinin satışını gerçekleştiriyoruz. Pekmez siparişi vermeniz durumunda sizler için çok yararlı bir besin kaynağının organik halini sofralarınıza göndermiş oluyoruz.

Protein, kalsiyum, potasyum, magnezyum, demir gibi içerenler tarafından son derece zengin bir besin olan, Omega-3 ve Omega-6 içermesiyle de sıklıkla tavsiye edilen organik tahinleri temin edebilmeniz ise son derece kolay. Satın al butonuna basarak Türkiye’nin hemen her noktasına çiftliğimizden gelen doğal ve organik ürünleri uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Sizlere kaliteli besin sağlamak ve Afyonkarahisar’ın doğal güzellikleriyle sizleri buluşturabilmek bizim en büyük önceliğimiz.

Şehrimizin Doğal Lezzet Yuvası: Ballıpınar Çiftliği

Afyonkarahisar’dan tüm Türkiye’ye yayılan bir firma olarak Ballıpınar Çiftliği ismimizle en kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Türkiye’de yer alan Ari İşletme Belgesine sahip sayılı simental çiftliklerden birisiyiz. Ari İşletme Belgesini alabilmek için gerekli kriterleri taşımakta olan çiftliğimiz karantina ünitesine sahip, bütün büyük ve küçükbaş hayvanları kayıt altına alınmış, en hijyenik ortamda çalışmakta ve bunun sonucunda bu belgeye sahip olmaktadır. Aynı zamanda her hayvanımız şap, tüberküloz ve bruselloz hastalıklarını taşımamamaktadır.

Firma olarak Afyon’dan Türkiye’de her il ve bölgeye 1. sınıf ürünler sunuyoruz. Süt ve süt ürünleri, bal-tahin-pekmez, peynir, konserve yiyecekler ve ekşi-sirke, zeytin ve zeytinyağı, kahvaltılıklar, bakliyatlar, un, çorba, baharatlar ve tatlı ürünler gibi birçok farklı alanda yer alan ürünün satışını gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin tamamının 1. kalite olduğunu beyan ediyor ve müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bu alanda organik ve doğal ürünleri değerli müşterilerimize sunarak çiftlikten sofraya ilkesini sürdürebilmemizin gururunu yaşamaktayız.Göster