Arı sütü-Polen-Propolis

Arılar doğadan kazandığımız sağlığımız için son derece faydalı besinleri bizlere sağlarlar. Arı ürünleri; arı sütü, bal, propolis ve polendir. Arıcılıktan elde edilen bu ürünlerin insan sağlığı için pek çok faydası bulunmaktadır. Sağlık ve kozmetik alanlarında çokça istifade edilmektedir. Bu besinler arasında en yaygın kullanıma sahip olan ise baldır. Firma olarak bu besin değeri yüksek ürünleri organik olarak sizlerin istifadesine sunmaktayız.
Süt ve süt ürünleri satış mağazası olarak faaliyet gösteren mağazamızda Afyonkarahisar kültürel tat ve lezzetlerinin yanı sıra yöresel pek çok lezzeti bir arada bulabilirsiniz. Bunlar içinde arı ürünleri olarak bal, polen, propolis ve arı sütü bulunmaktadır.

· Arı sütü bal arılarının ürettiği süte benzeyen bir salgıdır. Sağlık açısından çokça faydası vardır. Pek çok rahatsızlığa karşı kullanılmaktadır. Romatizma, hormon dengesizliği, kansızlık, halsizlik saç dökülmesi bunlardan birkaçıdır. Bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur. Genellikle takviye edici olarak kullanılır.
· Bal üretimi petek bal ve süzme bal olmak üzere iki şekilde sunulmaktadır. Faydaları saymakla bitmeyen değerli bir besindir. Antibakteriyel ve mikrop öldürücü özelliğe sahiptir. Gribal enfeksiyonlara karşı etkilidir. Çok yaygın bir kullanıma sahip balın faydasını görmek istiyorsanız organik balı tedarik etmeniz gerekmektedir.
· Polen tek başına da kullanılabilen değerli bir besindir. Saf haliyle pek çok hastalık ve rahatsızlığa iyi gelmektedir. İçinde barındırdığı faydalı besinlerin hepsi bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiği kanıtlanmıştır. İlaç ve kozmetik alanında, çocuk beslenmesinde ve daha pek çok amaçla kullanılmaktadır.
· Propolis virüs, bakteri ve mantar öldürücü etkiye sahip yapışkan bir maddedir. Arıların kendileri ve yuvalarını korumak için ürettiği bir maddedir. Bu madde bitkilerin tomurcuk ve sürgünlerinden toplanmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı sağlıkta yararlanılmaktadır.

Şifa Kaynağı Bir Karışım: Arısütü-Bal-Polen-Propolis

Firmamız ürünlerinden olan arı sütü-bal-polen satışlarımızla doğal bir ürünü daha sizlere sunuyoruz. Sizlerin istifadesine sunduğumuz her ürün sağlığınıza katkı yapan ürünlerdir. Arı sütü, bal ve polenin ayrıca tek tek faydaları ve farklı şekillerde tüketimi bulunmakla birlikte karışım olarak da istifadeye sunulan ürünlerdir.
Arı sütü-bal-polen karışımının insan vücudu için faydaları saymakla bitmez. Bu karışım vitamin ve protein deposudur. Enerji kaynağı bu karışım metabolizmayı hızlandırır. Beden ve zihin yorgunluğunu giderir. Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır. Firma olarak; arı sütü-bal-polen, Arı sütü-bal-polen-propolis karışımı, Arı sütü-propolis-ham bal karışımı, bal-polen-ginseng, organik taze arı sütü ve organik polen üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerdir. Şifa kaynağı olan bu besin maddelerini en organik halleriyle özüne dokunmadan sizlerin sofralarına kadar ulaştırıyoruz.
Arı sütü, bal, polen, propolis gibi ürünler tüketim aşamasına kadar itina ile muhafaza edilmelidir. Bu besinler kolayca bozulabilen bir içeriğe sahiptir. Günlük tüketim miktarı için yapılan araştırmalar olmakla birlikte ülkemizde tüketimi için önerilen kesin bir miktar bulunmamaktadır. Bu durumda ürünün amblajı üzerinde belirtilen dozda tüketilmesi gerekir. Bu aşamada da doğru bilgiyi almak için ürün markasında doğru tercih yapmak gerekmektedir. Firmamız sizlere doğru tercih yapmanızı sağlayacak arı ürünleri ile hizmetinizdedir.

Kalitesi Tartışmasız Organik Arı Ürünlerimiz

Diğer arı ürünlerimiz gibi arı sütü-bal-polen karşımı ürünümüz de 1. kalite ürünler olup herhangi bir kimyasal ve katkı maddesi içermeden en doğal haliyle sizlere ulaşmaktadır. Sizlerin istifadesine sunduğumuz ürünlerimizi piyasa koşullarına göre en ideal fiyatı sunuyoruz. Bütçenize hitap eden makul fiyat aralıkları ile daha çok sofraya bu lezzetleri ulaştırıyoruz.
Firma olarak sizlere sunduğumuz bu organik ve sağlıklı arı ürünleri için tek tavsiyemiz “satın al” şeklinde ifade edeceğimiz bir slogandır. Sağlığınız için iyi gelen bu ürünleri kullanarak yaşam kalitenizi yükseltmeye katkı sağlamış olursunuz. Hiç tereddüt etmeden güvenle tüketebileceğiniz besin değeri yüksek ve çeşitli arı sütü-bal-polen ürünlerimizle sizlerin hizmetindeyiz.
Firmamız Afyonkarahisar’daki mağazadan Türkiye’nin dört bir yanından ürün siparişi almaktadır. Arı ürünlerimiz 1. sınıf ürünler olup sizlere sunulmaktadır. Firmamız online alışveriş hizmetleri ile Türkiye’nin her yerinden sipariş almaktadır. El değmeden en hijyenik koşullarda gıda uzmanlarının denetiminden geçerek Türk ve dünya lezzet ve hijyen standartlarına uygun şekilde arı ürünleri üretim faaliyetleri gerçekleştirmektedir.Göster