Süzme Bal


Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)


Süzme Bal Sağlığı Denen Bir Gerçek Var

Arılar tarafından doğaya ve insan hayatının eşsiz lezzetleri arasına katılan bal, bin bir çeşit çiçek özlerinden oluşmaktadır. Özellikle baharın gelmesi ile ortaya çıkan zarif çiçeklerin en yararlı ve lezzetli özlerini içerisine alan arılar, bu özlerden mucizevî bir şekilde bal üretmektedir.
Bu bal kategorisi içerisinde süzme çiçek balı olarak yer alan bu tür, doğanın kendi içerisinden olması ve aynı zamanda enfes aromatik tadı sebebiyle küçükten büyüğe herkesin gönlünde taht kurduğu vazgeçilmez tatlar arasında yerini almaktadır.

Sağlığa Kattığı Faydalar

·       İçeriğinde kendisinden oluşan tatlı kıvamı sayesinde yiyecek ve içeceklerin içerisine katıldığında normal kullanılan şekerler gibi kandaki şeker oranını arttırmaz. Vücuda daha sağlıklı şekilde bu gıdaların alınımı sağlanabilmektedir.
·       Ilık su içerisine ekleyerek tüketildiği zaman mideyi arındırır ve bağırsaklardaki toksin birikimine engel olmaktadır.
·       Kireçlenme ve iltihaplanma gibi eklemlerde, kemiklerde oluşan bu tür rahatsızlıkların önüne geçmede etkili bir rol oynamaktadır.
·       Cilt sağlığı konusunda da oldukça etkili olan bal, ciltteki bozulmaları gidermeye, ölü hücrelerden cildi arındırmaya ve cildi nemlendirip, yağ dengesini düzenleme gibi pek çok konuda olumlu yönde etki etmektedir.
·       Antibiyotik özelliği de bulunan süzme çiçek balı, bireyin bağışıklık sistemini güçlendirmede de oldukça etkili olmaktadır.
·       Vücuttaki kötü kolesterolü yine süzme çiçek balı düşürebilmektedir. Bir bardak ılı su içerisine eklenen bal sayesinde hem kötü kolesterolü düşürebilir hem de damar tıkanıklığının önüne geçerek kalp hastalıkları yaşama riskini daha aza indirebilmektedir.
Bu ve daha pek çok sayabileceğimiz süzme balın faydaları yalnızca doğal olan ürünü alıp, kullanıldığında etkisi olabilmektedir. Vücut sağlığı ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için her zaman en doğal ve en organik ürünleri tüketmek oldukça önemli olduğu gibi aynı konu bal için de geçerli olmaktadır.

Ballıpınar Çiftliği ve Süzme Bal Başta Olmak Üzere Gıdada Doğallık

Organik ve doğal bal ürünleri fiyat olarak genelde kişiyi tedirgin etmektedir. Genelde ürünü alırken fiyatı konusunda hep bir addım geride durmak ve hesaplısını almak istemektedir. Fakat bu doğru bir davranış olmamaktadır. Burada önemli olan bireyin kendisi için en sağlıklı olanı tercih etmesi ve tüketmesi olmaktadır.
Bizler de Ballıpınar Çiftliği ailesi olarak siz değerli müşterilerimize yakışır 1. kalite süzme bal ürünlerimiz ile daha sağlıklı bir hayata emin olarak adım atabilmeniz için hizmet veriyoruz. Her zaman sizlere layık ürünleri sunabilmek ve hizmet verebilmek için 1. sınıf ürünler satışa sunmaya özen gösteriyoruz.
Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren Ballıpınar Çiftliği asla kalitesinden ödün vermeden yıllardır sizlere hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Bizler en kaliteli ürünlerimize yakışır bir şehir olan Afyonkarahisar ilinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Türkiye’nin sayılı Arı İşletme Belgeli Simental Çiftliklerinden olan 1200 baş kapasiteli çiftliğimiz ile sizlerin ve Afyonkarahisar ilinin kalitesine yakışır ürünler sunmaya çalışıyoruz.
Balın en doğalını Ballıpınar Çiftliği’nden satın al düşüncesini tüm Afyonkarahisar’a ve Tüm Türkiye’ye yayabilmek için işimizi son derece büyük bir titizlikle, büyük bir özenle yapıyoruz. Tüm Türkiye’nin süzme bal kalitesine anında ve kolaylıkla ulaşabilmesi için sipariş alanımızı genişletiyoruz.
E-Ticaret seçeneğimiz ile başta süzme bal olmak üzere tüm doğal ve organik beslenmek isteyen Türkiye’nin her bir yerindeki değerli müşterilerimize bir tuş kadar yakınındaki siparişi verebilmesi için tüm imkânlarımızı sunuyoruz. Ayrıca sadece bu hizmetlerimiz ile kendimizi sınırlı tutmuyor, Afyonkarahisar merkezde bulunan mağazamızda da sizlerle süt ve süt ürünleri, doğal ve organik birçok çeşitli ürünleri de buluşturabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Her zaman amacımız kendimizi sizlere daha sağlıklı hayatı sunabilecek ürünleri bünyemizde bulundurmak ve sizlerin daha kolay ulaşabileceğiniz imkânları sunabilmeyi sağlamaktır. Bu düşünce çerçevesinde sürekli dinamik tuttuğumuz kadromuzla birlikte kendimizi durmadan geliştiriyoruz ve hep daha iyisi olmaya çalışıyoruz.
Hijyen konusunda da en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde sağlıklı ürünlerimizi sizlere en sağlıklı ortamda sunabilmek ve ulaştırabilmek için son derece özenle işimizi yapıyoruz. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde arkamıza aldığımız güç olan siz değerli müşterilerimizin bizlere layık gördüğü güvenin gücü ile durmadan ileri adımlar atmaya ve bu güveni asla sarsmamaya çalışıyoruz
Sizler ve sağlığınız bizim için her zaman ön planda olup, bu konuda gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmenizi sağlamak bizlerin en öncelikli amacı olmaktadır. Dilerseniz işletmemize gelerek ürünlerimizi ve işletmemizi daha yakından görerek gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirisiniz. Dilerseniz de e- ticaret seçeneğimiz ile bir tıkla en doğal ve sağlıklı ürünlere kavuşabilmenin rahatlığını yaşayabilir, kendiniz için en sağlıklı ürünü temin etmenin bilinci ile huzur içerisinde kendinize ve sevdiklerinize sağlıklı öğün geçirtebilirsiniz.Göster