Tahin-Pekmez-Ekstreler


Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)


Tahin-Pekmez Satışı

Sağlıklı bir yaşam için gerekli olan her bir ürünü içerisinde barındıran Ballıpınar Çiftliğimiz tahin-pekmez konusunda da siz değerli müşterilerimize en doğalını ve organiğini sunabilmek için hizmetinizdedir. Fiyat konusunda olabildiğince diğer sektörler içerisinde en uygununu vermeye çalışıyor ve daha geniş müşteri kitlesine ulaşabilmek, daha çok sağlıklı beslenmeyi sağlayabilmek için işimizi özenle yapıyoruz.

Fiyatı belirlerken de siz değerli müşterilerimize olabildiğince ekonomik olarak destek olmaya özen gösteriyoruz. Sizlere kaliteyi olabildiğince uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Bu sebeple de işimizi son derece titizlik içerisinde yapıyoruz.
Afyonkarahisar şehrinde bulunan işletmemizde rahatlık ile temin edebileceğiniz tahin-pekmez ürünlerimize ayrıca e-ticaret seçeneğimiz ile de sadece “ satın al “ butonunu tıklayarak da ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.
Tek bir tıklama ile sipariş oluşturabileceğiniz internet sitesi hizmetimiz ile doğallığı kapınıza kadar getiriyoruz. Her zaman en iyi hizmete layık olan siz değerli müşterilerimize siparişi en kısa sürede ulaştırabilmek için anında en uygun şekilde muhafaza koşullarına göre hazırlayıp, kargo şirketine en kısa zamanda ulaştırmaya özen gösteriyoruz.
Hizmetlerimizin sadece bulunduğumuz şehirde değil de geniş bir kitleye hitap edebilmesi için tüm Türkiye’ye hizmet verebildiğimiz e-ticaret sistemimiz ile pek çok müşterimizin hayatlarına dokunduğumuz, sofralarına ve mutfaklarına konuk olduğumuz içine son derece mutluyuz.
Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde sizlerden aldığımız güven gücü ile işimizi açıldığımız ilk günkü heyecan ve hevesle yapıyoruz, yapmaya da devam ediyoruz. Daha çok mutfaklara girip daha çok müşterilerimizin sağlıklı yaşamları konusunda gerekli olan ihtiyaçları karşılayabilmek için işimizi son derece titizlik içerisinde yapıyoruz.

Sağlıklı Yaşamın Altın Kurallarından Doğal Beslenme

Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için kişinin uymak zorunda olduğu kurallar vardır. Hareketli yaşam, dengeli ve sağlıklı beslenme, bol bol su tüketme gibi sağlıklı bir yaşamın değiştirilmez şartları bulunmaktadır. Bu şartlar içerisinde yer alan sağlıklı beslenme konusunda yer alan işletmemiz olan Ballıpınar Çiftliğimiz sizlere en doğal ve organik ürünleri sunmak için Afyonkarahisar’da faaliyet göstermektedir.
Tamamen doğanın içerisinde bulunan ve içerisine hiçbir katkı maddesi katılmadan hazırlanmaya özen gösterilen ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin kalitesine yakışır bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Her zaman 1. kalite ürünlerin hazırlanıp satışa sunulduğu işletmemizde, organik yaşama dair aradığınız her türlü gıda malzemesini barındıran geniş ürün portföyümüz ile sizlerin yanınızdayız.
Gastronomi konusunda markalaşmış olan Afyonkarahisar şehrinde sizler ile buluşmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu konuda en iyi şehri seçmemizin sebebi ise kendimizi sektörde en iyi ve kaliteli olarak görmemizdir. Bu yüzden de bu şehirde kendimizi geliştirerek işinin ehli kişiler tarafından hazırlanan 1. sınıf ürünler ile sizlere hizmet verebilmek için çalışıyoruz.
Alanında en iyisi olma yolunda olan inancımız ve iddiamız ile yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde siz değerli müşterilerimizden aslığımız güven duygusu ve memnuniyet ile doğru yolda olduğumuzun bilincinde yolumuzda durmadan ilerliyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde doğada bulunan zenginlikleri olabildiğince en organik hali ile sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Bu ürünlerden biri olan tahin-pekmez ikilisini de sizlere en organik hali ile sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Tahin-Pekmez İnsan Sağlığına Faydaları

Hemen hemen herkesin sofralarında olmazsa olmaz lezzet olan tahin-pekmez ikilisi birbirinden ayrılmayan eşsiz lezzetlerdendir. Bu eşsiz lezzete en doğal haliyle ulaşabilmek tadına daha da varabileceğiniz lezzet şöleni yaşamanıza yardımcı olmaktadır.
Doğadaki her şeyin olduğu gibi tahin pekmezin de insan sağlığı için pek çok faydası bulunmaktadır. Dilerseniz bunların belli başlı olan maddelerini sizler için derleyelim.

Tahin’in Faydaları içerisinde;

· Tahinin içerisinde magnezyum, bakır, denir ve çinko, manganez, fosfor gibi mineraller ile birlikte tiamin gibi B vitaminlerini barındırmaktadır.
· İçerisinde bulunan protein sayesinde kas gruplarının güçlenmesinde fayda sağlamakta ve ayrıca anemi hastalığını önlemede yardımcı olmaktadır.
· Sindirim konusunda oldukça faydalı olan tahin, sindirim sistemini de düzene sokmaktadır. 
· Antioksidan özelliği sayesinde de ciltle ilgili olan sorunların çözümünde yardımcı olur aynı zamanda da daha güçlü ve parlak saçlara sahip olmayı da sağlamaktadır. 
Pekmez’in Faydalarında ise;
· İçeriğinde B1, B2 ve B3 vitaminlerini ayrıca kalsiyum, magnezyum, demir ve potasyum gibi mineralleri de içerisinde barındırmaktadır. 
· Yüksek oranda enerji kaynağı sağlayan pekmez, özellikle sporcular tarafından dikkatli bir şekilde tüketilmelidir.
· Kanı temizler ve dolaşım sistemini rahatlatır ve daha rahat hareket edebilmeyi sağlamaktadır.
· Kansızlık problemi yaşayan kişiler için tüketilmesi oldukça faydalı olmaktadır. Her gün 1 ya da 2 kaşık olarak düzenli bir şekilde tüketilmesi kansızlık konusunda sıkıntı yaşayanlara çare olabilmektedir. Bunun nedenlerinden bir tanesi ise içeriğinde bol miktarda demir bulundurmasıdır.
Yukarıda sayılan ve daha çoğaltılabilecek maddelerden dolayı insan sağlığı için ne kadar gerekli olduğu bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Fakat tüm bunların vücuda alınımı sağlayabilmek için en doğalını, kalitelisini, organiğini tüketmek kişi için çok daha faydalı olmaktadır.Göster