• Ballıpınar Bergama İnek Tulum Peyniri 300 Gr

Ballıpınar Bergama İnek Tulum Peyniri 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   26,00 TL

  • Vergiler Dahil: 26,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Üstün Lezzete Sahip Bergama İnek Tulum Peyniri

En önemli peynir türlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Bergama inek tulum peyniri, oldukça özel bir peynir türü olarak sofralarda çok önemli bir konumda yer almaktadır. İnek sütünden elde edilen en leziz peynir türleri arasında yer alan Bergama inek tulum peyniri, özellikle peynir severlerin büyük bir zevkle tükettiği ürünlerin de başında gelmektedir. Harika tadı ve kendine özgü kokusu ile öne çıkmakta olan ürün, dünyanın çeşitli bölgelerinde de büyük oranda tüketilmektedir.

Özel Mayalama Yöntemi ile Açığa Çıkan Harika Tat

Özel bir mayalama yöntemi kullanılmakta olan söz konusu Bergama inek tulum peyniri, en doğal ve en çok tercih edilen peynir türlerinden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Ülkemizde de oldukça büyük bir popülariteye sahip olan ürün, özel bir mayalama yönteminin yanı sıra tazeliğini koruması için kapalı ortamlarda tutulmasıyla da tanınmaktadır.

En Leziz Peynirlerde Türünün Başlıca Bir Örneği

Özellikle peynir sever kitle tarafından çok büyük bir beğeni ile tüketilmekte olan Bergama inek tulum peyniri, ülkemizde de çok uzun yıllardır tüketilmektedir. Çok eski zamanlarda mağaralarda saklanarak lezzeti artırılan ve oldukça özel bir mayalama metodu ile ortaya çıkarılan söz konusu Bergama inek tulum peynirine, Ballıpınar firması bünyesinde oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilir ve Ballıpınar Bergama inek tulum peyniri sipariş hizmetlerine markamız bünyesinde hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İÇİNDEKİLER: PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ, PEYNİR MAYASI VE TUZ İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 120 GÜN OLGUNLAŞTIRILMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (60g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
219kcal
% 11
 Yağ:
18,3g
% 26
 Doymuş
Yağ: 11g
% 55
Şeker:
0,4g
% 0
 Tuz:
1,8g
% 30
 Protein:
13,5g
% 27
 Lif:
0,3g
% 0

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler