• Ballıpınar Bergama Koyun Tulum Peyniri 300 Gr

Ballıpınar Bergama Koyun Tulum Peyniri 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   30,50 TL

  • Vergiler Dahil: 30,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Eşsiz Bir Lezzet: Bergama Tulum Peyniri

En önemli ve en leziz peynir türlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkan Bergama koyun tulum peyniri, dünyanın pek çok farklı noktasında tüketilmekte olan oldukça eşsiz bir lezzettir. Mükemmel lezzetini koyun sütünden almakta olan peynir, pek çok farklı yörelerde hamur işleri başta olmak üzere çeşitli yemeklerin içerisinde ve kahvaltıda günlük olarak da sık sık tüketilmektedir. Peynir, yağlı ve çeşitli besin maddeleri açısından zengin yapısı ile öne çıkmaktadır.

Mükemmel Tat ve Kendine Özgü Koku

Kendine has bir kokusu ve harika bir tadı olan Bergama koyun tulum peyniri, oldukça popüler peynir türlerinden bir tanesi olarak sofralarımızda kendisine yer bulmaktadır. Dünyanın pek çok farklı bölgesinde tüketilmekte olan söz konusu peynir, ülkemizde de büyük oranda tüketilmekte ve genel olarak kahvaltılarda sofralarımızı süslemektedir. Yüksek oranda besleyici özellikleri ve genel itibariyle yağlı yapısı ile karşımıza çıkmakta olan ürün, günlük beslenmemizde de oldukça önemli bir besin maddesi olarak yer etmektedir.

Koyun Sütünden Eşsiz Tulum Peyniri

Koyun sütünden imal edilmekte olan  Ballıpınar koyun tulum peyniri, oldukça leziz tadı ve kendine özgü kokusu ile öne çıkmaktadır. Söz konusu peynirin online satış hizmetlerine Ballıpınar firma web sitesi aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilir ve Bergama koyun tulum peyniri sipariş hizmetlerine bu şekilde anında ulaşabilirsiniz.

İÇİNDEKİLER: MEVSİMİNE GÖRE PASTÖRİZE KOYUN SÜTÜ %40, PASTÖRİZE KEÇİ SÜTÜ %20, PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ %40, PEYNİR MAYASI VE TUZ İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 120 GÜN OLGUNLAŞTIRILMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (60g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
233kcal
% 12
 Yağ:
19,7g
% 28
 Doymuş
Yağ: 13,1g
% 66
 Şeker:
0,8g
% 1
 Tuz:
1,7g
% 28
 Protein:
13,7g
% 27
Lif:
0,4g
% 1

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler