• Ballıpınar Çiğ Süt 3 Lt

Ballıpınar Çiğ Süt 3 Lt

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : 2-3 Gün
  • Fiyat:   21,00 TL

  • Vergiler Dahil: 21,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

AFYONKARAHİSAR MERKEZ ÜCRETSİZ KAPIYA TESLİMAT!

Whatsapp Üzerinden Sipariş Vermek İçin Tıklayın!


İçindekiler: Tam Yağlı Çiğ İnek Sütü

Ballıpınar Çiğ Süt, Afyonkarahisar Gözsüzlü Köyü'nde kurulu, Ari İşletme Belgeli ve AB Onaylı Ballıpınar Süt Çiftliği'mizdeki teknolojik imkânlarla beslenip, el değmeden sağılan ineklerimizden elde edilmekte, şişelenmekte, doğal, katkısız ve taze olarak sofralarınıza ulaşmaktadır.

%4,2 yağ, %3,4 protein oranına sahip çiğ sütlerimiz direkt olarak soğutma tankına girip +4 °C’ ye soğutulmakta, soğuk hava deposunda paketlenerek, soğutuculu araçlarımızla soğuk zincir bozulmadan satış noktalarımıza günlük olarak ulaştırılmaktadır.

Soğuk zincirin önemi; doğal çiğ sütün içerisinde sütün tazeliğini etkileyen binlerce bakteri bulunmaktadır, süt sıcak olduğu sürece bu bakteriler katlanarak çoğalma eğilimi göstermektedirler, bu bakterilerin üremesinin en düşük seviyeye çekilmesini sağlayan ortam sıcaklığı  +4°C’dir. +4°C' de bekletilen süt bakteri üremesi en düşük hızda olmasından dolayı çiğ sütün tazelik süresini uzatmaktadır. Bu sebeple sütümüzü siz müşterilerimize soğuk zincir bozulmadan en kısa sürede ulaştırmaktayız.

Sağlığınız için süt için…

Sofralarınıza gelen doğal lezzetimizi kullanmadan önce kaynatınız.

Ballıpınar Çiğ Sütü en doğal ve katkısız haliyle tatmak için hemen sepetinize ekleyebilir,  kolayca satın alabilirsiniz.

NOT: YAZ AYLARINDA AFYONKARAHİSAR HARİCİ İL DIŞINA SÜT SATIŞIMIZ YOKTUR.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: afyoyn süt sipariş, afyon çiğ süt, çiğ süt, ballıpınar çiğ süt, çiğ süt satışı, çiğ süt siparişi, çiğ süt fiyatı, çiğ süt satın al, çiğ inek sütü satın al, doğal süt, katkısız süt, taze süt, çiğ süt çiftliği, inek sütü, ari çiftlik, ballıpınar süt çiftliği,