• Ballıpınar Çörek Otlu Abaza Peyniri 250 Gr

Ballıpınar Çörek Otlu Abaza Peyniri 250 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sofralarımıza Kadar Ulaşan Harika Lezzet: Çörek Otlu Abaza Peyniri

Dünya üzerinde gün içerisinde tüketilmekte olan pek çok farklı peynir türünden bir tanesi olan çörek otlu abaza peyniri, oldukça önemli peynir çeşitlerinden bir tanesi olarak tanınmaktadır. Özellikle çeşitli yemekler içerisinde ve günlük kahvaltı öğünlerinde sık sık tüketilmekte olan söz konusu peynir, ülkemizde de oldukça popüler peynir türleri arasında kendisine yer bulmaktadır. Ballıpınar çörek otlu abaza peyniri kendine has besin içeriğiyle öne çıkmaktadır.

Gün İçerisinde Önemli Bir Besin Kaynağı

Günlük beslenme içerisinde oldukça önemli bir besin kaynağı olarak öne çıkan çörek otlu abaza peyniri, en önemli peynir türlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Oldukça besleyici özellikleri ve çörek otu gibi sağlık açısından oldukça önemli bir besin ögesini de bünyesinde ihtiva etmesi ile tanınan söz konusu peynir, dünyanın pek çok farklı bölgesinde olduğu gibi ülkemizde de çok popüler bir peynir türü olarak tüketilmektedir.

Çörek Otlu Abaza Peyniri Satış Hizmetleri

Oldukça önemli bir peynir türü olan çörek otlu abaza peyniri satışı yapmakta olan Ballıpınar firması, çok geniş bir hizmet portföyünü de bünyesinde barındırmaktadır. Ballıpınar markası bünyesindeki firma web sitesi aracılığıyla online satış hizmetlerine erişebileceğiniz çörek otlu abaza peyniri ürünü ile sofralarınız süsleyebilirsiniz. Siz de gün içerisinde söz konusu marka internet sitesini ziyaret edebilir ve Ballıpınar çörek otlu abaza peyniri sipariş hizmetlerinden oldukça hızlı bir şekilde faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İÇİNDEKİLER: PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ, PEYNİR KÜLTÜRÜ, PEYNİR MAYASI, TUZ VE ÇÖREKOTU İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (45g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
140kcal
% 7
 Yağ:
10,6g
% 15
 Doymuş
Yağ: 6,4g
% 32
 Şeker:
0,7g
% 1
 Tuz:
0,7g
% 12
 Protein:
11,1g
% 22
 Lif:
0,6g
% 2

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler