• Ballıpınar Çörekotlu Sepet Peyniri 300 Gr

Ballıpınar Çörekotlu Sepet Peyniri 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Leziz Tadıyla Çörek Otlu Sepet Peyniri

İnsan beslenmesinde oldukça önemli bir yer tutan süt ürünlerinin başlıca ürünleri arasında yer alan peynirlerin pek çok farklı çeşidi mevcuttur. Söz konusu peynirlerin üretim süreçleri içerisinde çörek otu gibi çeşitli ekstra takviyelerle bambaşka tatlar elde edilebilmektedir. Çörek otu içeriği ve inek sütünden gelen besleyici yapısı ile oldukça gözde bir peynir türü olan çörek otlu sepet peyniri sofraların baş tacı olarak ülkemizde de sık sık tüketilmektedir.

Sofralarımızın Baş Tacı Peynir

Beslenme için de oldukça önemli özellikleri olduğu bilinen çörek otlu sepet peyniri, çeşitli sofraların gözde ürünü olarak öne çıkmaktadır. Genel olarak peynir halkası şeklinde üretilen ve çeşitli kapalı ortamlarda muhafaza edilerek tatlandırılan söz konusu ürün, ülkemizin en önemli mutfak değerleri arasında da kendisine yer bulmaktadır. Ballıpınar çörek otlu sepet peyniri Ballıpınar markası bünyesinde online satış hizmeti ile peynir severlere ulaştırılmaktadır.

Çörek Otlu Sepet Peyniri Online Sipariş Hizmeti

Geniş besin içeriği ve sevenlerini oldukça cezbeden tadı ile öne çıkan peynire, Ballıpınar markası bünyesinde online satış hizmeti aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Gün içerisinde Ballıpınar marka internet web sitesini ziyaret edebilir ve çörek otlu sepet peyniri sipariş hizmetlerinden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İÇİNDEKİLER: PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ, PEYNİR MAYASI, TUZ VE ÇÖREKOTU İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 120 GÜN OLGUNLAŞTIRILMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (60g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
222kcal
% 11
 Yağ:
18g
% 26
 Doymuş
Yağ: 10,9g
% 55
 Şeker:
0,8g
% 1
 Tuz:
1,6g
% 27
 Protein:
14,8g
% 30
 Lif:
0,5g
% 1

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler