• Ballıpınar Kekikli-Biberli Abaza Peyniri 250 Gr

Ballıpınar Kekikli-Biberli Abaza Peyniri 250 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kekikli-Biberli Abaza Peyniri

Mutfağı ve yöresel lezzetleri ile ön plana çıkan Afyonkarahisar’ın lezzetlerini ülke çapına sunan firmamız üzerinden alacağınız kekikli biberli abaza peyniri ile kahvaltılarınıza eşsiz bir lezzet katabilirsiniz. Dilerseniz tavada dilerseniz ızgara üzerinde hafif kızartarak tüketebileceğiniz kekikli biberli abaza peyniri kahvaltı sofralarınızın yeni vazgeçilmezi haline gelecektir.

Kekikli biberli abaza peyniri siparişi vermek için adresimizi kullanabilir; güvenli, hızlı ve pratik bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Firma olarak gönderimlerimizi strafor köpük içerisinde ve buzlu akü ile gerçekleştiririz. Hızlı, güvenli ve pratik bir alışveriş için firmamızı tercih edin.

Ballıpınar Kekikli-Biberli Abaza Peyniri İçeriği

Kahvaltılarınız yeni bir lezzet katacak kekikli biberli abaza peynirinin içeriği şu şekildedir: Pastörize inek sütü, Peynir kültürü, Peynir mayası, Tuz, Kekik, Kırmızı pul biber

Besin değeri yönünden zengin ve doğal olarak satışa sunulan kekikli biberli abaza peyniri alımlarınız için firmamızı tercih etmeniz halinde ürünün adresinize muhafaza edilmiş ve hızlı bir şekilde teslim ettiğini görürsünüz. Hızlı, güvenli ve pratik bir alışveriş için firmamızı tercih edin.

Kekikli-Biberli Abaza Peyniri Al

Gastronomi şehri Afyonkarahisar'ın yöresel lezzetlerini ülke çapında pazarlayan firmamız üzerinden kekikli biberli abaza peyniri alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternet adresimiz üzerinden bir tıkla gerçekleştirebileceğiniz alışverişiniz en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Bu eşsiz lezzete en kısa sürede ulaşmak için firmamızı tercih edin.

İÇİNDEKİLER: PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ, PEYNİR KÜLTÜRÜ, PEYNİR MAYASI, TUZ, KEKİK VE KIRMIZI PUL BİBER İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (45g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
140kcal
% 7
 Yağ:
10,6g
% 15
 Doymuş
Yağ: 4,6g
% 32
 Şeker:
0,7g
% 1
 Tuz:
0,7g
% 12
 Protein:
11,1g
% 22
 Lif:
0,6g
% 2

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler