• Ballıpınar Kekikli Biberli Sepet Peyniri 300 Gr

Ballıpınar Kekikli Biberli Sepet Peyniri 300 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kekikli Biberli Sepet Peyniri

Gastronomi şehri Afyonkarahisar’a mal olmuş yöresel lezzetlerin satışlarını Türkiye çapında gerçekleştiren firmamızdan temin edebileceğiniz kekikli biberli sepet peynirini kahvaltılarınızda, salatalarınızda, makarnalarınızda dilerseniz kızartıp dilerseniz işlem uygulamadan tüketebilirsiniz. Lezzeti ile damağınızı görünümü ile sofralarınızı şenlendirecek kekikli biberli peynirin içinde şunlar bulunmaktadır:

· Pastörize İnek Sütü

· Peynir Mayası

· Tuz

· Kekik

· Biber

Strafor köpük içerisinde buz aküsü ile gerçekleştirdiğimiz gönderimlerimiz sayesinde ürünün bozulmasının önüne geçer sağlığınızı ve paranızı tehlikeye atmayız. Sade olarak tüketebileceğiniz gibi hamur işleriniz ile de son derece uyumlu olan Ballıpınar kekikli biberli sepet peyniri siparişi için internet adresimizi kullanabilirsiniz. Kolay, güvenli bir alışveriş ile lezzetli ürünleri sofralarınıza taşımak için firmamızı tercih edin.

Kekikli Biberli Sepet Peyniri Al

Pastörize inek sütü, peynir mayası, tuz, kekik ve biber içeren kekikli biberli sepet peynirini sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde kapınıza getirtebilirsiniz. Satışlarını gerçekleştirdiğimiz kekikli biberli sepet peynirini kahvaltılarınızda, salatalarınızda, makarnalarınızda, hamur işlerinizde sade veya kızartılmış olarak tüketebilir; bu eşsiz lezzet ile sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz. Ürün gönderimleriniz strafor köpük içerisinde, buz aküsü ile gerçekleştirilecektir.

Kekikli Biberli Sepet Peyniri Nelerde Kullanılır?

Damak tadınıza bağlı olarak kekikli biberli sepet peynirini şu alanlarda kullanabilirsiniz:

· Peynir tabaklarınızda

· Krep vb. hamur işlerinizde

· Makarnalarınızda

· Salatalarınızda

Sade ya da kızartılmış olarak tüketebileceğiniz bu ürünü bir tıkla sitemiz üzerinden kapınıza getirtebilirsiniz. Güvenli, kolay bir alışveriş için firmamızı tercih edin.

İÇİNDEKİLER: PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ, PEYNİR MAYASI, TUZ, KEKİK VE BİBER İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 120 GÜN OLGUNLAŞTIRILMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE  UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (60g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
222kcal
% 11
 Yağ:
18g
% 26
 Doymuş
Yağ: 10,9g
% 55
 Şeker:
0,8g
% 1
 Tuz:
1,6g
% 27
 Protein:
14,8g
% 30
 Lif:
0,5g
% 1

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler