Ballıpınar Tam Yağlı Beyaz İnek Peyniri 350 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   24,00 TL

  • Vergiler Dahil: 24,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Tam Yağlı Beyaz İnek Peyniri

Kaymak, sucuk, lokum gibi ürünleri kendine mal etmiş, gastronomi şehrimiz Afyonkarahisar’ın lezzetlerini ülke çapına pazarlayan firmamız üzerinden tam yağlı beyaz peynir alımlarınızı güven ile gerçekleştirebilirsiniz. Ülke çapında gerçekleştirdiğimiz gönderimlerde strafor köpük kullanır ve ürünlerin bozulmasını buzlu akü ile engelleriz. Adreslerinizi ulaşana kadar tazeliğini kaybetmeyen tam yağlı beyaz inek peyniri ile kahvaltı sofralarınıza zenginlik katabilirsiniz.

Kahvaltılarınızın vazgeçilmez ürünü haline gelecek tam yağlı beyaz inek peyniri içerisinde pastörize inek sütü, peynir mayası ve tuz bulunmaktadır. Zengin besin değerlerine sahip olan doğal tam yağlı beyaz inek peyniri siparişi vermek için firmamızı tercih edebiliriz.

Tam Yağlı Beyaz İnek Peyniri Nereden Alınır?

Kahvaltılarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan tam yağlı beyaz inek peyniri alımlarınız için Afyonkarahisar'ın yöresel lezzetlerini ülke çapına pazarlayan firmamızı tercih edebilirsiniz. Siparişlerinizde strafor köpük içerisinde buzluğa ki ile göndeririz. Ulaştırma esnasında gösterdiğimiz titizlik sayesinde ürününüz ve paranız riske atılmaz. Kahvaltılarınızı tam yağlı beyaz inek peyniri ile zenginleştirmek için firmamız üzerinden kolaylıkla siparişte bulunabilirsiniz. Hızlı, güvenilir, pratik bir alışveriş için firmamızı tercih edin.

Tam Yağlı Beyaz İnek Peyniri Al

Gastronomi şehri Afyonkarahisar'ın yöresel lezzetlerini ülke çapına pazarlayan firmamız üzerinden tam yağlı beyaz inek peyniri alabilirsiniz. Ürün gönderimlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirir, gönderim esnasında buzlu akü kullanarak ürünlerin tazeliğini korur; paranızı ve sağlığınızı riske atmayız. Güvenli bir alışveriş için firmamızı tercih edin.

İÇİNDEKİLER: PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ, PEYNİR MAYASI VE TUZ İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 90 GÜN OLGUNLAŞTIRILMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (60g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
191,4kcal
% 10
 Yağ:
16,7g
% 24
 Doymuş
Yağ: 10,5g
% 53
 Şeker:
0,3g
% 0
 Tuz:
2,3g
% 38
 Protein:
10g
% 20
 Lif:
0,3g
% 0

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler