Ballıpınar Tam Yağlı Beyaz Keçi Peyniri 350 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   30,00 TL

  • Vergiler Dahil: 30,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Tam Yağlı Beyaz Keçi Peyniri

Türkiye’nin belirli gastronomi şehirlerinden biri olan Afyonkarahisar’ın lezzetlerini ülke çapında pazarlayan firmamız üzerinden gerçekleştirebileceğiniz tam yağlı beyaz keçi peyniri alımlarınız ile kahvaltılarınıza eşsiz bir lezzet katabilirsiniz. Lezzeti ile damağınızda, besin değerleri ile sağlığınız üzerinde önemli bir yer edinecek olan tam yağlı beyaz keçi peynirinin içerisinde şunlar bulunmaktadır: Mevsimine göre Pastörize keçi sütü %60, Pastörize koyun sütü %20, Pastörize inek sütü %20, Peynir mayası, Tuz

Kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi haline gelecek olan tam yağlı beyaz keçi peyniri siparişi vermek için internet adresimizi tercih edin. Ülke çapında gerçekleştirdiğimiz gönderimler strafor köpük içerisinde ve buzlu akü ile adreslerinize herhangi bir zarara uğramadan ulaştırılır. Sağlığınızı ve paranızı riske atmazsınız. Güvenli, kolay bir alışveriş ile eşsiz lezzetleri sofralarınıza taşımak için firmamızı tercih edin.

Tam Yağlı Beyaz Keçi Peyniri Al

Güvenli, hızlı ve pratik bir alışveriş süreci sunan firmamız üzerinden tam yağlı beyaz keçi peyniri alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Satışa sundu tam yağlı beyaz keçi peynirleri keçi, koyun ve inek sütlerinin uyumu ile damağınızda iz bırakan bir lezzete dönüşmüştür. Kapılarınıza kadar bu lezzeti getirtmek için ülke çapına gönderim yapan firmamızı güven ile tercih edebilirsiniz.

Tam Yağlı Beyaz Keçi Peyniri İçeriği

Ülke çapına gıda ürünlerinin pazarlamalarını gerçekleştiren firmamız üzerinden alacağınız tam yağlı beyaz keçi peyniri içeriği şu şekildedir:

Mevsimine göre Pastörize keçi sütü %60, Pastörize koyun sütü %20, Pastörize inek sütü %20, Peynir mayası, Tuz

İÇİNDEKİLER: MEVSİMİNE GÖRE PASTÖRİZE KEÇİ SÜTÜ %60, PASTÖRİZE KOYUN SÜTÜ %20, PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ %20, PEYNİR MAYASI VE TUZ İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 90 GÜN OLGUNLAŞTIRILMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (60g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
165kcal
% 8
 Yağ:
13,3g
% 19
 Doymuş
Yağ: 8g
% 40
 Şeker:
0,2g
% 0
 Tuz:
1g
% 17
 Protein:
11,4g
% 23
 Lif:
0,2g
% 0

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: keçi peyniri, keci peyniri, peynir fiyatları, peynir fiyatı, keçi peynirinin fiyatı, keçi peyniri fiyatları, peynir çeşitleri ve fiyatları, beyaz peynir, tam yağlı peynir, ballıpınar tam yağlı keçi peyniri, tam yağlı peynir fiyatları, keçi peyniri satın al, keçi peyniri fiyatları, peynir sipariş, peynir fiyatları, gastronomi şehri, beyaz peynir sipariş,