Ballıpınar Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz İnek Peyniri 600 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   39,50 TL

  • Vergiler Dahil: 39,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz İnek Peyniri

Kahvaltılarınıza eşsiz bir lezzet katan tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz inek peyniri alımlarınızı ülke çapında geniş ulaşım ağına sahip olan firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Siparişleriniz oluşturulduktan kısa bir süre sonra muhafaza edilmiş bir şekilde adreslerinize teslim edilir. Firmamız üzerinden teminini gerçekleştirebileceğiniz tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz inek peynirini kahvaltılarınızda, salatalarınızda, soğuk sandviçlerinizde, dilerseniz kanepelerinizde kullanabilirsiniz.

Damağınızda eşsiz bir lezzet bırakacak olan bu ürün kullanım alanlarda diğer ürünler ile bir uyum oluşturur. Besin değeri oldukça yüksek tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz inek peyniri siparişi vermek için internet adresimizi kullanabilirsiniz. Ürünü strafor köpük ile muhafaza edip buzlu akü ile adresinize kadar göndeririz. Hızlı, güvenilir, pratik bir alışveriş ile bu lezzeti adreslerinize getirtmek için firmamızı tercih edin.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz İnek Peyniri İçeriği

Firmamız üzerinden teminini gerçekleştirebileceğiniz kullanım alanı oldukça geniş olan tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz inek peynirinin içeriği şu şekildedir:

· Pastörize İnek Sütü

· Peynir Mayası

· Tuz

İçeriği sade olmasına rağmen besin değeri oldukça yüksek olan bu ürünü doğru fiyatlara adresinize en kısa sürede getirtmek için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz İnek Peyniri Fiyatı

Kahvaltılarınızda, hamur işlerinizde, sandviçlerinizde, salatalarınızda kullanabileceğiniz tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz inek peynirini firmamız üzerinden doğru fiyatlara temin edebilirsiniz. Siparişlerinizi en kısa sürede oluşturup strafor köpük içerisinde buzlu akü takviyesi ile adresinize gönderir bu işlemleri en kısa sürede gerçekleştirip sağlığınızı ve paranızı riske atmayız. Doğru fiyatlara güvenilir bir alışveriş için firmamızı tercih edin.

İÇİNDEKİLER: PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ, PEYNİR MAYASI VE TUZ İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 90 GÜN OLGUNLAŞTIRILMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (60g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
191,4kcal
% 10
 Yağ:
16,7g
% 24
 Doymuş
Yağ: 10,5g
% 53
 Şeker:
0,3g
% 0
 Tuz:
2,3g
% 38
 Protein:
10g
% 20
 Lif:
0,3g
% 0

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:beyaz peynir,tam yağlı peynir,ballıpınar tam yağlı olgunlaştırılmış inek peyniri,tam yağlı peynir fiyatları,beyaz peynir satın al,beyaz peynir fiyatları,peynir sipariş,peynir fiyatları,beyaz peynir sipariş,