Ballıpınar Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz Keçi Peyniri 600 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   49,50 TL

  • Vergiler Dahil: 49,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz Keçi Peyniri

Türkiye'nin gastronomi kentlerinden biri olan Afyonkarahisar'ın yöresel lezzetlerini ülke çapında pazarlayan firma olarak tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz keçi peyniri satışlarında gerçekleştirmekteyiz. Sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı damak tatlarına hitap etmeyi bilen firmamızda satışını gerçekleştirdiğimiz bu ürün ile farklı müşteri profillerine hitap edebilmekteyiz.

Yüksek besin değerine sahip olan bu ürünün eşsiz lezzeti sayesinde kahvaltı sofralarınızda ara öğünlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet veren firmamızdan tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz keçi peynirini doğru fiyatlara temin edebilirsiniz. Firmamız üzerinden tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz keçi peyniri siparişi vermeniz halinde ürün strafor köpük ile muhafaza edilmiş şekilde buzlu akü takviyesi ile adreslerinize en kısa sürede teslim edilir. Güvenilir, hızlı, pratik bir alışveriş için firmamızı tercih edin.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz Keçi Peyniri İçeriği

Mutfağı ve yöresel lezzetleri ile ön plana çıkan Afyonkarahisar'ın lezzetlerini ülke çapında pazarlayan firmamız üzerinden teminini gerçekleştirebileceğiniz tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz keçi peyniri içeriği şu şekildedir:

· Mevsimine Göre Pastörize Keçi Sütü %60

· Pastörize Koyun Sütü %20

· Pastörize İnek Sütü %20

· Peynir Mayası

· Tuz

Zengin besin değerine sahip olan bu ürünün kullanım alanınızda oldukça geniştir. Kahvaltılarınızda, ara öğünlerinizde, sandviçlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünü temin etmek için firmamızı tercih edin.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz Keçi Peyniri Al

Ülke çapında geniş bir ulaşım ağına sahip olan firmamız üzerinden tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz keçi peyniri temininizi doğru fiyatlara gerçekleştirebilir, ürünü kısa süre içinde adresinize getirtebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER: MEVSİMİNE GÖRE PASTÖRİZE KEÇİ SÜTÜ %60, PASTÖRİZE KOYUN SÜTÜ %20, PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ %20, PEYNİR MAYASI VE TUZ İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 90 GÜN OLGUNLAŞTIRILMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (60g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
165kcal
% 8
 Yağ:
13,3g
% 19
 Doymuş
Yağ: 8g
% 40
 Şeker:
0,2g
% 0
 Tuz:
1g
% 17
 Protein:
11,4g
% 23
 Lif:
0,2g
% 0

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:beyaz peynir,tam yağlı peynir,ballıpınar tam yağlı olgunlaştırılmış keçi peyniri,tam yağlı peynir fiyatları,keçi peyniri satın al,keçi peyniri fiyatları,peynir sipariş,peynir fiyatları,gastronomi şehri,beyaz peynir sipariş,