Ballıpınar Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz Koyun Peyniri 600 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   49,50 TL

  • Vergiler Dahil: 49,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz Koyun Peyniri

Lokum, sucuk, kaymak gibi gıda ürünlerinden markalaşmış bir değere sahip olan Afyonkarahisar'ın yöresel lezzetlerini ülke çapında pazarlayan firmamız üzerinden tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz koyun peyniri alışverişlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız tarafından satışa sunulan tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz koyun peynirinin yüksek besin değerine sahip olması yönü ile sağlığınızın; eşsiz lezzeti ile kahvaltı sofralarınızın olmazsa olmazı haline gelecektir. Farklı müşteri profillerine hitap edebilmek için geniş bir ürün yelpazesi bulunduran firmamızın satışını gerçekleştirdiği tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz koyun peyniri içeriği şu şekildedir:

· Mevsimine Göre Pastörize Koyun Sütü %60

· Pastörize Keçi Sütü %20

· Pastörize İnek Sütü %20

· Peynir Mayası

· Tuz

Siz de tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz koyun peyniri siparişi verebilmek için firmamızı tercih edin.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz Koyun Peyniri Nerelerde Kullanılır?

Farklı müşteri profillerine hitap edebilmek için geniş bir ürün yelpazesine elinde bulunduran, her gün daha da gelişen firmamız üzerinden tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz koyun peyniri alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Satışını gerçekleştirdiğimiz bu ürünü kahvaltı sofralarınızda, peynir tabaklarınızda, sandviçlerinizde, ara öğünlerinizde, hamur işlerinizde kullanabilirsiniz.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz Koyun Peyniri Al

Besin değeri oldukça yüksek olan sağlığınız açısından son derece önemli lezzeti ile kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz koyun peyniri alımlarınızı firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ülke çapında gerçekleştirdiğimiz pazarlamalarda ürünlerimiz taze ve güvenli bir şekilde adreslerinize ulaştırılır. Nitelikli bir alışveriş için firmamızı tercih ediniz.

İÇİNDEKİLER: MEVSİMİNE GÖRE PASTÖRİZE KOYUN SÜTÜ %60, PASTÖRİZE KEÇİ SÜTÜ %20, PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ %20, PEYNİR MAYASI VE TUZ İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. ÜRETİM TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 90 GÜN OLGUNLAŞTIRILMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (60g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
201,4kcal
% 10
 Yağ:
17,8g
% 25
 Doymuş
Yağ: 11,5g
% 58
 Şeker:
0g
% 0
 Tuz:
2,1g
% 35
 Protein:
10,5g
% 21
 Lif:
0g
% 0

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:beyaz peynir,tam yağlı peynir,ballıpınar tam yağlı olgunlaştırılmış koyun peyniri,tam yağlı peynir fiyatları,koyun peyniri satın al,koyun peyniri fiyatları,peynir sipariş,peynir fiyatları,gastronomi şehri,beyaz peynir sipariş,