• Ballıpınar Tam Yağlı Taze Çeçil Peyniri 250 Gr

Ballıpınar Tam Yağlı Taze Çeçil Peyniri 250 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Tam Yağlı Taze Çeçil Peyniri

Gastronomi şehri Afyonkarahisar'ın yöresel lezzetlerini ülke çapında pazarlayan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız üzerinden tam yağlı çeçil peyniri tahmininizi gerçekleştirebilirsiniz. Satışını gerçekleştirdiğimiz tam yağlı çeçil peynirleri yüksek potasyum oranına sahiptir ve kemik erimesinin önüne geçer.

Eşsiz lezzetleri sayesinde kahvaltı sofralarınızın, peynir tabaklarınızın olmazsa olmazı haline gelecek olan tam yağlı çeçil peyniri siparişi vermek için firmamızı güven ile tercih edebilirsiniz. Siparişlerini strafor köpük ile muhafaza edilip buzlu akü takviyesi ile adresinize en kısa sürede gönderilir. Ürünün elinize taze olarak ulaşmasına özen gösterir, paranızı ve sağlığınızı tehlikeye atmayız. Tam yağlı taze çeçil peynirleri firmamızda doğru fiyatlara satışa sunulmaktadır. Güvenli, hızlı, pratik bir alışveriş için firmamızı tercih edin.

Tam Yağlı Taze Çeçil Peyniri İçeriği

Farklı müşteri profillerine tedavi edebilmek için ürün yelpazesini oldukça geniş tutan firmamızın satışa sunduğu tam yağlı taze çeçil peynirinin içeriği şu şekildedir:

· Pastörize İnek Sütü

· Peynir Kültürü

· Peynir Mayası

· Tuz

Besin değeri ile sağlığınızın, lezzeti ile sofralarınızın vazgeçilmezi olan tam yağlı taze çeçil peynirini firmamız üzerinden güvenle temin edebilirsiniz.

Tam Yağlı Taze Çeçil Peyniri Al

Ülke çapında gıda ürünlerini pazarlamasını gerçekleştiren firmamız üzerinden tam yağlı taze çeçil peyniri alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızda ürünler doğru fiyatlara satışa sunulmaktadır ve internet adresimiz sayesinde alışverişlerinizi tamamlamanız kolaydır. Tam yağlı taze çeçil peynirinizi adreslerinizi pratik ve güvenilir bir şekilde getirtmek için firmamızı tercih edin.

İÇİNDEKİLER: PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ, PEYNİR KÜLTÜRÜ, PEYNİR MAYASI VE TUZ İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. KORUYUCU ATMOSFERDE AMBALAJLANMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (45g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
157kcal
% 8
 Yağ:
12,9g
% 18
 Doymuş
Yağ: 7,8g
% 39
 Şeker:
0,9g
% 1
 Tuz:
1g
% 17
 Protein:
10g
% 20
 Lif:
0,6g
% 2

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: çeçil peyniri, taze çeçil peynir, ballıpınar tam yağlı çeçil peyniri, çeçil peyniri fiyatları, çeçil peyniri satın al, çeçil peynir fiyatları, peynir siparişi, peynir fiyatları, gastronomi şehri,