• Ballıpınar Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri 250 Gr

Ballıpınar Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri 250 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   19,00 TL

  • Vergiler Dahil: 19,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri Özellikleri

Taze kaşar peyniri, mayalanan inek sütlerinin olgunlaşma süresine tabii tutulmadan hazırlanması ile elde edilmektedir. Sarı beyaz bir renge sahip olan taze kaşar peyniri, yarı sert yapıya sahip olan hafif tuzlu bir peynir çeşididir. Hem yağlı yapısı hem de kolay eriyebilen dokusu ile gerek kahvaltılarda gerek hamur işlerinde gerekse de ana yemeklerin tamamlayıcısı olarak sıklıkla tercih edilen kaşar peyniri, kuru yapısı sayesinde de uzun süreli olarak saklama imkanı sağlamaktadır.

Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri Nasıl Saklanmalıdır?

Taze ve tam yağlı kaşar peyniri, içeriğinde yer alan yaklaşık %3 -%5 oranında yer alan tuz miktarı ile orta süreli olarak saklama imkanı sunmaktadır. Buzdolabının soğuk bölümünde bir streç film veya bir saklama kabı ile hava teması engellenerek yaklaşık 6 ay süreli olarak güvenle saklanabilmektedir. İki üç gün arayla kontrol edilmesi gereken taze kaşar peyniri, üzerinde küf oluşması halinde küflü kısım kaldırılarak, kalan kısım kontrol edildikten sonra tüketilebilmektedir.

Güvenli Alışverişin Adresi: Ballıpınar Çiftliği

Gerek yarı sert dokusu gerek çabuk eriyen yapısı gerekse de kendine has lezzeti ile pek çok birey tarafından sevilerek tüketilen taze ve tam yağlı kaşar peyniri ihtiyaçlarınızı internet sitemiz üzerinden tam yağlı taze kaşar peyniri sipariş adı altında oluşturabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli alışveriş hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER: PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ, PEYNİR KÜLTÜRÜ, PEYNİR MAYASI VE TUZ İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (45g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
165kcal
% 8
 Yağ:
13,3g
% 19
 Doymuş
Yağ: 8g
% 40
 Şeker:
0,2g
% 0
 Tuz:
1g
% 17
 Protein:
11,4g
% 23
 Lif:
0,2g
% 0

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: kaşar peyniri, tam yağlı kaşar peyniri, ballıpınar tam yağlı kaşar peyniri, tam yağlı kaşar peyniri fiyatları, kaşar peyniri satın al, kaşar peyniri fiyatı, peynir sipariş, peynir fiyatları,