• Ballıpınar Tam Yağlı Taze Örgü Peyniri 250 Gr

Ballıpınar Tam Yağlı Taze Örgü Peyniri 250 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Tam Yağlı Taze Örgü Peyniri Nedir?

Diyarbakır ve Şanlıurfa yörelerine ait olmasına karşın tüm yörelere hızlıca yayılan örgü peyniri, gerek lezzeti gerekse de görseli ile oldukça sevilen peynirler arasında yer almaktadır. Yapım aşamasında tuzlu suda kaynatılarak hazırlanan peynir, üretim aşamasında örülerek kendine has şekli oluşturulmaktadır.

Tam yağlı taze örgü peyniri, üretim şekli bakımından kaşar peynirine, içeriği yönünden ise beyaz peynire benzemektedir. İnek sütünden elde edilen bu taze bir peynir çeşidi, salamura bir peynir olduğu için tuz miktarı oldukça yoğundur. Genellikle kahvaltı sofralarında yer verilen örgü peynirleri, hamur işlerinin yanı sıra meze olarak da servis edilebilmektedir.

Tam Yağlı Taze Örgü Peyniri Özellikleri

Oldukça yoğun miktarlarda tuza sahip olan örgü peyniri, ılık suda bekletilerek tuz miktarı azaltılıp rahatlıkla tüketilebilmektedir. Sert ve kuru yapıya sahip olan örgü peyniri oldukça da yağlı bir yapıdadır. İçeriğinde yer alan bol süt ile besleyici ve tok tutucu özelliği sayesinde oldukça severek tüketilen örgü peyniri, kendine has lezzeti sayesinde de geniş kitlelere hitap etmektedir.

Üst Düzey Kaliteli Tam Yağlı Taze Örgü Peyniri İçin Doğru Adres: Ballıpınar Çiftliği

Gerek dokusu gerekse de şekli ile oldukça büyük beğeniye sahip olan tam yağlı taze örgü peyniri ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla internet sitemiz üzerinden tam yağlı taze örgü peyniri sipariş oluşturarak güvenle satın alabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye sağladığımız kargo hizmetimiz ve güvenli alışveriş imkanımız ile sizlerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla titizlikle çalışmaya devam etmekteyiz.

İÇİNDEKİLER: PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ, PEYNİR KÜLTÜRÜ, PEYNİR MAYASI VE TUZ İÇERİR.

ALERJEN UYARISI: SÜT ÜRÜNÜDÜR, LAKTOZ İÇERİR. KURU MADDEDE EN AZ %45 SÜT YAĞI İÇERİR. +4˚C - +8˚C’DE MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRETİM TARİHİ, SON TÜKETİM TARİHİ VE SERİ NO AMBALAJ ÜZERİNDEDİR. KORUYUCU ATMOSFERDE AMBALAJLANMIŞTIR. TÜRK GIDA KODEKSİ PEYNİR TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TÜRKİYE’DE ÜRETİLMİŞTİR.

1 porsiyon (45g) ürünün günlük karşılama miktarı;

Enerji:
164kcal
% 8
 Yağ:
13,9g
% 20
 Doymuş
Yağ: 8,5g
% 43
 Şeker:
0,7g
% 1
 Tuz:
1,3g
% 22
 Protein:
9,9g
% 20
 Lif:
0,6g
% 2

Değerler 2000 kcal/gün üzerinden hesaplanmış olup, cinsiyete, yaşa, fiziksel aktiviteye ve diğer faktörlere göre değişebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:örgü peyniri,taze örgü peynir,ballıpınar tam yağlı örgü peyniri,örgü peyniri fiyatları,örgü peyniri satın al,örgü peynir fiyatları,peynir siparişi,peynir fiyatları,gastronomi şehri,örgü peyniri sipariş,