• Ballıpınar Trakya Eski Kaşar Peyniri 400 Gr

Ballıpınar Trakya Eski Kaşar Peyniri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   40,00 TL

  • Vergiler Dahil: 40,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Trakya Eski Kaşar Peyniri

Taze kaşar peyniri üretimini takip eden fermantasyon aşamasıyla kendine has bir doku ve lezzet kazanan eski kaşar peyniri, Trakya bölgesinden tüm Türkiye’ye yayılmıştır. İstenilen büyüklüklerde parçalar halinde kesilen kaşar peynirleri, özel kalıplarda haşlanarak tuzlama işlemine tabii tutulmaktadır. Fermantasyon yani mayalanma işleminde yaklaşık 1 yıl bekletilen kaşar peynirleri olgunlaşma süreleri tamamlandıktan sonra tüketicilere sunulmaktadır.

Taze kaşar peynirine oranla daha sert bir yapıda olan eski kaşar peyniri, kahvaltı sofralarında, çorba, salata, hamur işleri ve ara sıcaklarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Trakya Eski Kaşar Peyniri Saklama Koşulları

Geçirdiği uzun süreli olgunlaşma süresi ile en lezzetli peynirler arasında üst sıralarda yer alan Trakya eski kaşar peyniri, koyu sarı rengiyle diğer peynir türleri arasında fark edilmektedir. Trakya eski kaşar peyniri saklanırken buzluk ya da derin dondurucu gibi çok soğuk dolaplara koyulmaması gerekmektedir. Eski kaşar peynirini saklamak için buzdolabının sebzelik veya kahvaltılık bölümünde saklama kabı içerisinde saklamak daha uygun olmaktadır.

Trakya Eski Kaşar Peyniri İçin Doğru Adres: Ballıpınar Çiftliği

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör alanında güvenilir bir firma olmak amacıyla çalışmalarımızı titizlikle yürütmeye devam etmekteyiz. Trakya eski kaşar peyniri ihtiyaçlarınızı karşılamak için internet sitemiz üzerinden Trakya eski kaşar peyniri sipariş oluşturarak, tam olgunlaşan ve kendine has dokusunu kazanan peynirlerimizin lezzetini çıkartabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:trakya kaşarı,trakya eski kaşarı,ballıpınar trakya eski kaşarı,trakya kaşarı satın al,trakya eski kaşarı satın al,trakya kaşarı fiyatları,eski trakya kaşarı satın al,trakya eski kaşar siparişi,trakya eski kaşar peyniri,