• Ben Organik % 100 Nar Suyu 1 Lt

Ben Organik % 100 Nar Suyu 1 Lt

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Ben Organik Nar Suyu 

Vücuda Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Nar suyu, nar meyvesinin tanelerinin ve çekirdeklerinin güçlü bir pres yardımıyla sıkılmasıyla elde edilen hafif tatlı hafif ekşi bir lezzete sahip olan kırmızı renkli bir içecektir. Nar suyu, oldukça güçlü antioksidan içeriği sayesinde vücutta oluşan yağlanmayı azaltırken, kilo vermek konusunda da büyük bir yardımcıdır. Kan yapıcı özelliğinin yanı sıra soğuk algınlığından kanser önleyici özelliğine kadar sayısız faydayı içerisinde barındırmaktadır. Hafızayı güçlendirmede de oldukça büyük bir etkiye sahip olan nar suyu, tek başına mükemmel bir C vitamini deposudur. 

Nar Suyu Nasıl ve Ne Kadar Tüketilmelidir?

Nar suyu şişesi kapağı açıldıktan sonra en geç 3 gün içerisinde tüketilmelidir. Organik olarak hazırlanan ve içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan nar suları, kapağı açıldıktan sonra hava ile temas ederek, tüm özelliklerini kısa süre içerisinde kaybetmektedir. 

Nar suyu çocukluktan yaşlılığa kadar her kesim tarafından rahatlıkla tüketilebilmektedir. Ancak kronik olarak diyabet ve tansiyon gibi hastalıkları bulunan kişilerin tüketim esnasında daha dikkatli davranması ve daha düşük miktarlarda nar suyu tüketmesi de son derece önemlidir. Çocuklar ve yetişkinler tarafından haftada 2 – 3 gün 1 su bardağı tüketilen nar suyu oldukça faydalı olup, bağışıklık sistemini de önemli ölçüde güçlendirmektedir. 

Ben Organic Nar Suyu İhtiyaçlarınız İçin Bizleri Tercih Edin

Vücuttaki pek çok sistem ve organ üzerinde oldukça yararlı etkiye sahip olan nar suyu ihtiyaçlarınızı karşılamak için internet sitemiz üzerinden nar suyu sipariş oluşturabilir, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan ve piyasada yer alan en uygun nar suyu fiyat ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler