• Ben Organik % 100 Üzüm Suyu 1 Lt

Ben Organik % 100 Üzüm Suyu 1 Lt

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Ben Organik Üzüm Suyu 

Yararları Nelerdir?

Üzüm suyu, mevsiminde toplanan organik üzümlerin ilk önce yıkanarak temizlenmesi ve su içerisinde üzümlerin içerisindeki doğal lezzetin hepsinin suya geçene kadar kaynatılmaktadır. Süzgeçten geçen karışım tatlı ile ekşi tatların karışımı olan siyah renkli bir içecektir. Uzun yıllardır tüketilen bu lezzet sağlık açısından da çok faydalıdır. Çok sayıda bilimsel çalışmaya konu olmuştur. En dikkat çeken sonuç ise kalp hastalıklarına karşı koruyucu etkisidir. Üzüm suyunun diğer faydaları;

Enerji değeri yüksek bir içecektir. Özellikle de içerisinde bulunan şekerin vücuda yayılımı çok hızlı bir şekilde olmaktadır ve kaybedilen enerji ihtiyacı karşılanmaktadır.

Kan sulandırıcı etkisi göstermektedir.

Karaciğerde biriken zararlı maddelerin birikmesini azaltır.

Zengin bir antioksidan olması ile de kanser önleyici etkisi de göstermektedir. 

Üzüm Suyu Ne Kadar, Ne Sıklıkla Tüketilmelidir?

Üzüm suyunun hem mineral hem de vitamin bakımından çok zengindir. Yetişkinler için günde bir bardak, çocuklar içinde bir çay bardağı kadar tüketilmelidir. Yemeklerin yanında ya da kahvaltıda da tercih edebilirsiniz.  

Organik olarak hazırlandığı için raf ömrünü uzatan katkı maddeleri bulunmamaktadır. Bu neden ile şişenin kapağını açtıktan 2 gün içinde tüketilmesine dikkat edilmelidir. Hava ile temas ettiği zaman bozulmaya başlamaktadır.

Sağlıklı Bir Hayat İçin Organik Üzüm Suyu Tüketin 

Çok sayıda rahatsızlığa karşı koruyucu etki gösteren üzüm suyu ihtiyaçlarınızı karşılamak için internet sitemizden üzün suyu siparişi verebilirsiniz. Piyasada bulunan güvenilir, kaliteli ve en uygun üzüm suyu fiyat ile ihtiyaçlarınızı rahatlık ile karşılayabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler