Çakıl Taşı 120 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   18,00 TL

  • Vergiler Dahil: 18,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Çakıl Taşı

Çakıl taşı, görünümü ile küçük, renkli taşlara benzeyen bir şekerleme türüdür. Çikolatanın şekerle kaplanması ile elde edilen ve ufak boyutlarda imal edilen bir gıdadır. Rengarenk yapısı ve sütlü çikolata tadıyla keklerde, pastalarda ve buna benzer yiyeceklerde son derece çok kullanılan bir üründür. Lezzeti ile eşsiz bir tat sunmaktadır. Gerek görüntüsü gerek pasta, kek gibi ürünlerle olan uyumu gerekse de sütlü çikolata tadı ile benzersiz bir lezzettir.

Çakıl Taşı Nasıl Muhafaza Edilmeli?

Çakıl taşı şekerlemesi, oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Sıcağa karşı çok duyarlıdır. Bu sebeple serin bir yerde muhafaza etmek önemlidir. Bununla birlikte buzdolabında saklanması da önerilmemektedir. Sıçak yaz günleri gibi zorunlu durumlar haricinde buzdolabına konmamalıdır. Ayrıca elle temastan da mümkün olduğunca kaçınmak gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra çakıl taşı, havaya karşıda oldukça duyarlıdır. Hava ile temasını engelleyecek kaplarda muhafaza edilmesi en doğru harekettir. Zira hava ile temas etmesi durumunda dış kaplaması şeker olduğu için şekerlemelerin birbirine yapışma durumu söz konusu olabilmektedir.

Çakıl Taşı Fiyatları ve Siparişi

Çakıl taşı sipariş konusunda internet sitemiz hizmetinizdedir. Sitemizden güvenilir bir şekilde bu ürün tedarik edilebilmektedir. 120 gramlık paketler halinde sunulan bu ürün, sitemiz aracılığıyla sizlere ulaşmaktadır. Çakıl taşı fiyat kapsamında söz konusu ürünün 120 gramlık paketi, 15 TL olarak sitemiz aracılığıyla sizlerle buluşturulmaktadır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler