Çilekli Naneli Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   15,00 TL

  • Vergiler Dahil: 15,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Çilekli Naneli Akide Şekeri

Çilek ve nanenin nefis ve birbirleriyle uyumlu aromalarının birleşmesiyle ortaya çıkan çilekli naneli akide şekeri, eşsiz ve benzersiz bir lezzete sahiptir. Çileğin, nanenin ve şekerin bakır kaplarda uzun süre kaynatılması ve birbirleri ile karışması ile elde edilen bu lezzet, daha sonra mermer tezgahlara dökülerek kesilmektedir. Akide şekerinin kendine özgü bu yapılışı Türk geleneğinin çok eski adetlerindendir.

Osmanlı Saraylarından Bugüne

Akide şekeri geleneğinin geçmişi Osmanlı saraylarına dayanmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere akide şekeri, askerlerin padişaha bağlılıklarının ve akitlerinin devam ettiğini sembolize eden bir gelenektir. Yeniçerileriler maaşlarını Ulufe töreni denilen ve padişahın bizzat bulunduğu yemeklerde alıyorlardı. Eğer yeniçeriler aldıkları maaşı beğenirlerse padişah olan akitlerinin devam ettiğini gösteren bir nişane olarak akide şekeri dağıtıyorlardı.

Tarihi açıdan derin bir anlam taşıyan ve aynı zamanda eşsiz bir lezzete sahip olan çilekli naneli akide şekeri sipariş noktasında internet sitemiz sizlerledir. 400 gramlık paketler halinde sunulan ürünü sitemiz aracılığıyla sipariş edebilirsiniz.

Çilekli Naneli Akide Şekeri Nasıl Muhafaza Edilir?

Ürünün uzun süreler saklanabilmesi için hava ile temas etmeyecek şekilde bir kaba konması gerekir. Hava ile temas etmesi durumunda birbirine yapışabilmektedir. Bu anlamda çilekli naneli akide şekeri narin bir yapıdadır.

Çilekli naneli akide şekeri fiyat konusunda oldukça hesaplıdır. 400 gramlık paketler halinde 15 TL’den internet sitemiz aracılığıyla sipariş edilebilmektedir.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler