• DoraLife Ardıç Yağı 20 Ml

DoraLife Ardıç Yağı 20 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Ardıç Yağı 

Ardıç Yağı, ardıcın meyvelerinden ve çekirdeklerinden elde edilen, son derece mucizevi özelliklere sahip bir bitkisel yağ çeşididir. Tohumları pek çok hastalığın tedavisinde kullanıldığı gibi yağı da sinüzitten romatizmaya kadar pek çok hastalıkta etkili olmaktadır. Hem kozmetik hem de ilaç sanayiinde kullanılan bu bitkinin yağını sizlere sunuyoruz. Tamamen doğal yöntemlerle elde edilmiş, herhangi bir katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, raf ömrünü uzatıcı bileşenlere sahip olmadığından ötürü güvenle kullanabilirsiniz.

Ardıç Yağı Faydaları

Ardıç Yağı saç ve cilt bakımında kullanıldığı gibi dahili olarak da kullanılabilmektedir. Ardıç Yağının faydalarından bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

· İçeriğindeki besinler sayesinde kansızlık probleminin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Kanı temizleyerek yeni kan hücresi oluşumunu destekler.

· Vücuttaki toksinlerin temizlenmesine yardımcı olur. Zararlı mikro organizmaların atılmasını sağlar. Kandaki şeker miktarının düşmesine yardımcı olur.

· Son derece etkili bir idrar söktürücüdür. Böbrekleri, mesaneyi ve idrar yolu enfeksiyonlarını temizleyici olarak kullanılır.

· Adet sancılarının, ağrılarının azaltılmasını sağlar. Düzensiz kanamaların önüne geçilmesine yardımcı olur.

· Ateşe sebep olan enfeksiyonlara ve diğer hastalıklara karşı bağışıklık oluşturur. Bu sayede ateşli hastalıklara karşı kullanılabilir.

· Kaşıntı, egzama, sedef, mantar gibi deri hastalıklarına iyi gelir.

Ardıç Yağı Nasıl Kullanılır?

Ardıç Yağı sipariş vererek sahip olacağınız ürünümüzü ağız yoluyla, solunum yoluyla ya da harici olarak kullanabilirsiniz. Bir bardak suya birkaç damla damlatarak içebilir, doğrudan soluyabilir ve rahatsızlık olan bölgeye masaj yaparak sürebilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler