• DoraLife Çörek Otu Yağı 50 Ml

DoraLife Çörek Otu Yağı 50 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Çörek Otu Yağı

Çörek otu yağı, siyah kimyon bitkisinin tohumları aracılığıyla üretilen bir çeşit yağ türüdür. Genel olarak besin şeklinde tüketilmekte olan çörek otu, tohum formda olduğu gibi aynı zamanda da yağ formda da kullanılmaktadır. Gün içerisinde birkaç çay kaşığı olarak tüketilen çörek otu yağının sağlık için de çeşitli faydaları olduğu bilinen bir gerçektir.

Çörek Otu Yağı ve Özellikleri

Çeşitli özellikleri olduğu bilinen çörek otu yağı, cilde ve vücuda oldukça faydalı özellikleri ile bilinen bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Mide ağrıları ve bulantı için de oldukça önemli bir ürün olan çörek otu yağı, çeşitli vücut sistemleri için de büyük bir öneme sahiptir. Fakat genel olarak sağlıklı bir ürün olsa da çeşitli bünyelerde alerjen etki gösterebileceği için doktor ve diyetisyen gözetiminde tüketilmesi de oldukça önemli bir detaydır. Bunun yanı sıra tüketilecek olan ürünün tamamen doğal olması da oldukça önemlidir.

Çörek Otu Yağının Önemi

Genel olarak insan vücudu için oldukça önemli olduğu bilinen çörek otu yağı, tohum halinden yağ formuna çevrildiğinde oldukça faydalı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde de yüksek oranda tüketilmekte olan söz konusu ürün, çeşitli marka ve firmalar bünyesinde temin edilmektedir. Ballıpınar Mağaza internet web sitesi aracılığıyla çörek otu yağı sipariş hizmetlerinden oldukça kolay bir şekilde faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler