• DoraLife Isırgan Tohumu Yağı 20 Ml

DoraLife Isırgan Tohumu Yağı 20 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   22,00 TL

  • Vergiler Dahil: 22,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Isırgan Tohumu Yağı 

Isırgan Tohumu Yağı, ısırgan otunun tohumlarından soğuk sıkım yöntemiyle elde edilir. Tamamen doğal ortamlarda, doğal şekilde yetiştirilmiş ısırganlardan faydalanıldığı için bütün mucizevi etkilerinden faydalanılır. Pek çok farklı şekilde kullanabileceğiniz Isırgan Tohum Yağını özellikle cilt problemleri için tercih edebilirsiniz.

Isırgan Tohum Yağı göz çevresi ve kaz ayakları kırışıklıklarına karşı palpe edilerek sürülebilir. Yine güneş lekeleri, sivilceler için son derece faydalıdır. Doku yenileyici özelliği sayesinde izlerin iyileşme sürecini hızlandırır.

Isırgan  Tohumu Yağı Faydaları

Isırgan tohumu yağı cilt haricinde içilerek de tüketilebilir. Su ile karıştırılarak kullanıldığında prostat hastalığının tedavisine destek sağlar. İdrar yolu enfeksiyonlarına faydalıdır. Düzenli olarak kullanıldığında böbrek taşlarının düşürülmesine yardımcı olur. Dizanteri şeklindeki bakterilerin yok edilmesini destekler.

Ayrıca egzama ve isiliklerin tedavisinde başarılı sonuçlar vermektedir. Zengin demir içeriği sayesinde demir eksikliği yaşayanlara faydalıdır. Emziren annelerin süt kalitesini ve miktarını arttırdığı için içilerek tüketilebilir. Kan şekerini düzenleyici etkisinden dolayı diyabet hastalıları için iyi gelmektedir. Kilo verme sorunu yaşayan kişiler su ile karıştırarak içebilirler. Yine stres kaynaklı sorunlarda da tercih edilmektedir.

Isırgan Tohumu Yağının Kullanımı

Isırgan Tohumu Yağı sipariş vererek sahip olacağınız ürünümüzün kullanım şekli, kullanım amacına göre değişir. Cilt ve saç için doğrudan masaj yoluyla uygulayabileceğiniz gibi su ile karıştırarak da içebilirsiniz. Siparişleriniz en hızlı biçimde adreslerinize kargolanır ve son tüketim tarihine kadar güvenle kullanabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler