• DoraLife Keten Tohumu Yağı 50 Ml

DoraLife Keten Tohumu Yağı 50 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Keten Tohumu Yağı Nedir?

Keten tohumlarının özel bir preslenme metodu ile yağa dönüştürülmesi ile ortaya çıkan keten tohumu yağı, oldukça zengin bir besin içeriğini bünyesinde barındırmaktadır. Yüksek oranda lif içeriği ile bilinen ürün, çeşitli vitaminleri de içerisinde ihtiva etmektedir. Protein kaynağı olarak da oldukça önemli bir madde olan keten tohumu yağı, dünyanın pek çok farklı bölgesinde sık sık kullanılmaktadır.

Keten Tohumu Yağının Önemi

Oldukça önemli besin bileşimi ile öne çıkan keten tohumu yağı, çeşitli alternatif tıp uygulamalarında da sık sık kullanılmaktadır. Pek çok çeşitli bünyelerde alerjen etki yapabildiği için doktor kontrolünde kullanılması oldukça önemli olan ürün, antioksidan olarak da oldukça önemli bir madde olarak karşımıza çıkmaktadır. Deri bölgesi, solunum yolları ve sindirim sistemleri için çok büyük bir öneme sahip olan keten tohumu yağı, çeşitli cilt hastalıklarına karşı da doğal bir koruma sağlamaktadır.

Keten Tohumu Yağının Yararları

Pek çok farklı yararı olduğu bilinen keten tohumu yağı; E vitamini, K vitamini, B12 vitamini ve Omega 3 bakımından da oldukça zengin bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Egzama, mantar ve Sedef hastalığı gibi çeşitli rahatsızlıklara karşı da doğal bir önlem olan ürün, ülkemizde de oldukça popülerdir. Ballıpınar Mağaza internet web sitesi bünyesinde keten tohumu yağı sipariş hizmetlerine online olarak erişim sağlayabilir ve çeşitli hizmet seçeneklerinin farkını yaşayabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler