• DoraLife Sarı Kantaron Yağı 50 Ml

DoraLife Sarı Kantaron Yağı 50 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sarı Kantaron Yağı

Sarı kantaron yağı, genel olarak Avrupa ülkelerinde büyük oranda kullanılan bir çeşit yağ bileşeni olarak öne çıkmaktadır. Ülkemizde de büyük bir popülariteye sahip olan ürün, genel anlamda alternatif tıp materyalleri arasında da geniş bir yere sahiptir. Çeşitli enfeksiyonlara karşı ciddi bir önlem olarak karşımıza çıkan sarı kantaron yağı, pek çok farklı bitkisel tedavilerde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sarı Kantaron Yağı ve Genel Özellikleri

Genel olarak pek çok farklı özelliği olan sarı kantaron yağı, ülkemizde de oldukça popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Genel anlamda Yeni Zelanda ve Avustralya bölgelerinde oldukça yaygın bir şekilde yetişen söz konusu sarı kantaron bitkisi, yağ formda da dünyanın çeşitli bölgelerinde kullanılmaktadır. Cilt bölgesindeki çeşitli yara ve alerji gibi durumlara karşı kullanılan sarı kantaron yağı, oldukça önemli bir bitkisel kaynak olarak bilinmektedir.

Sarı Kantaron Yağının Faydaları

Sarı kantaron yağının genel anlamda pek çok farklı faydası mevcuttur. Çeşitli bitkisel tedaviler içerisinde de büyük oranda kullanılmakta olan söz konusu ürün, genel olarak sakinleştirici özelliğiyle de bilinmektedir. Sarı kantaron yağı, çeşitli sindirim sorunları için de oldukça önemlidir. Alternatif tıpta da oldukça sık bir şekilde kullanılan ve çeşitli faydaları olduğu bilinen söz konusu ürünün, sarı kantaron yağı sipariş hizmetlerine Ballıpınar Mağaza internet web sitesi aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler