• DoraLife Susam Yağı 50 Ml

DoraLife Susam Yağı 50 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Susam Yağı Nedir?

Susam maddesinin yağının çıkarılması ile elde edilen susam yağı, bitkisel bir yağ çeşidi olarak öne çıkmaktadır. Hem çeşitli yemekler içerisinde hem de pek çok farklı alternatif tıp uygulamalarında kendisine yer bulan susam yağı, dünyanın pek çok farklı bölgesinde sık sık kullanılmaktadır. Kendine has bir kokusu ve tadı ile bilinen ürün, çeşitli vücut sistemleri ve genel cilt sağlığı için de oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Susam Yağının Önemi

Genel olarak baktığımızda pek çok farklı önemi olan susam yağı, özellikle cilt için oldukça faydalı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli yemekler içerisinde lezzet artırıcı olarak da kullanılmakta olan ürün, bazı bünyelerde çeşitli alerjen etkilere yol açabilmektedir. Doktor kontrolü içerisinde kullanıldığı taktirde büyük faydaları olan susam yağı, ülkemizde de oldukça popüler bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

Susam Yağı ve Çeşitli Faydaları

Alternatif tıp içerisinde kullanımının yanı sıra çeşitli mutfaklarda da kendisine yer edinmiş olan susam yağı, pek çok farklı faydası ile bilinmektedir. Yoğun bir E vitamini kaynağı olarak bilinen ve genel olarak antioksidan özellik gösteren ürün, insan cildinin de çok daha canlı ve diri kalmasına sağlaması ile öne çıkmaktadır. Söz konusu susam yağı sipariş hizmetlerine Ballıpınar Mağaza internet web sitesi bünyesinde oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler