• DoraLife Tatlı Badem Yağı 50 Ml

DoraLife Tatlı Badem Yağı 50 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Tatlı Badem Yağı

Tatlı badem yağı, günümüzde oldukça popüler bir şekilde kullanılan bir çeşit yağ türüdür. Oldukça yüksek seviyede nemlendirici ve cildi besleyici özellikleri ile öne çıkan tatlı badem yağı, çeşitli genel özellikleri ile oldukça önemli bir madde olarak öne çıkmaktadır. Genel anlamda 20 gram bileşeninde 120 kalori ve 14 gram doymuş ve doymamış yağ ihtiva etmekte olan yağ, %30 oranında da E vitamini içermektedir.

Tatlı Badem Yağının Genel Özellikleri

Genel özellikler olarak tatlı badem yağı, pek çok farklı içeriği bünyesinde ihtiva etmektedir. Genel olarak E vitamini içeriği ile tanınan tatlı badem yağı, oldukça faydalı yağ içeriğiyle de öne çıkmaktadır. Çeşitli faydaları olduğu bilinen söz konusu ürün, günümüzde oldukça popüler şekilde kullanılmaktadır. Cilt ve saçları besleyici yapısı ile bilinmekte olan yağ, genel olarak 50 ml olarak satışa sunulmaktadır.

Tatlı Badem Yağının Faydaları

Genel anlamda doymuş ve doymamış yağ asitleri yönünden oldukça zengin olan tatlı badem yağı, cilt ve saç için aslında oldukça faydalı bir bileşen olarak öne çıkmaktadır. Sağlık açısından da oldukça başarılı bir yağ olarak bilinen tatlı badem yağı, geniş içerikli doymuş ve doymamış yağ asidi içeriğini de bünyesinde barındırmaktadır. Söz konusu ürünün tatlı badem yağı sipariş hizmetlerine Ballıpınar Mağaza web sitesi aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler