• Edovital Siyah Sarımsak 100 Gr

Edovital Siyah Sarımsak 100 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Siyah Sarımsak İle Daha Sağlıklı Hayat

Siyah sarımsak özel olarak fermantasyon edilmesi, Maillard Reaksiyonu uygulanması ve bu hale gelebilmesi için özel ortam hazırlanarak gerekli ısı ve sıcaklıkta bekletilmesi sonucunda pek çok faydaları da bünyesinde barındırmıştır.

Beyaz sarımsaktan fayda olarak kat kat fazla olan siyah sarımsak, tat olarak da farkını ortaya koymakta ve daha meyvemsi bir tada sahip olmaktadır. Ayrıca beyaz sarımsak gibi de ağızda koku bırakmamaktadır. Bu sebeple de gün içerisinde tüketimi çok daha rahat olabilmektedir.

Siyah Sarımsağın İnsan Sağlığına Faydaları

Kansere karşı oldukça etkili olan bu ürün Kolesterolü düşüren madde içermektedir ve içerdiği bu madde miktarı diğer ( normal ) sarımsağa göre daha fazla olmaktadır.

Kronik hastalıklar ve dolaşım sistemi hastalıklara karşı etkili bir özelliği de içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca hafıza bozukluklarını azaltır ve Alzheimer’a karşı da oldukça etkilidir.

Beyaz sarımsağın içerdiği antiseptik, antifungan, antioksidan, antibakteriyel ve antiviral bileşenlerinden daha fazla kendi içerisinde barındırmaktadır. Bu sebeple de bakteri ve virüs kaynaklı enfeksiyonlara karşı da daha etkili olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca ağızda koku yapmamaktadır.

İçeriğinde B ve C vitamini barındırmaktadır. Ayrıca cilt sağlığına iyi gelerek yaşlanma belirtilerini azaltır.

Ballıpınar ile Organik Ürün

Ballıpınar olarak bizler her zaman organik ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Siyah sarımsak sipariş vermek isteyen veya siyah sarımsak fiyat konusunda bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimiz dilerler ise internet sitemizden bu bilgileri edinebilmekte ve ürünü temin edebilmektedir. Organik olarak siyah sarımsak temin etmek isteyen müşterilerimizi ayrıca Afyon’da bulunan mağazamızda ağırlamaktan dolayı mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler