• Edovital Siyah Sarımsak 200 Gr

Edovital Siyah Sarımsak 200 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : 2-3 Gün
  • Fiyat:   40,00 TL

  • Vergiler Dahil: 40,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Siyah Sarımsağa Ballıpınar ile Ulaşın

Siyah sarımsak Maillard Reaksiyonu uygulanarak haftalar süren bir bekleme aşamasından geçmektedir. Bu bekleme aşamasında değişken seviyelerde ısı ve neme maruz bırakılmaktadır. Bu sayede hem görünüm olarak hem de tat olarak değişen siyah sarımsak içeriğinde daha fazla hatta kat kat fayda barındırmaktadır.

Beyaz sarımsak gibi koku yapmayan özelliği sayesinde de gün içerisinde istenildiği zaman rahatlıkla tüketilebilme avantajını da elinde bulundurmaktadır. Yemeklerde kullanımı sayesinde kendi tadını yemeklere aktararak daha lezzetli ve daha faydalı bir menü çıkarmanıza da yardımcı olmaktadır.

Siyah Sarımsağın Faydaları

 İçeriğinde maruz kaldığı reaksiyon sebebi ile beyaz sarımsaktan çok daha fazla faydaları sağlayan siyah sarımsak;

Kansere karşı oldukça etkilidir. İçeriğinde B ve C vitamini barındırmaktadır. Ayrıca cilt sağlığına iyi gelerek yaşlanma belirtilerini azaltır.

Kolesterolü düşüren madde içermektedir ve içerdiği bu madde miktarı diğer ( normal ) sarımsağa göre daha fazla olmaktadır.

Kronik hastalıklar ve dolaşım sistemi hastalıklara karşı etkili bir özelliği de içerisinde barındırmaktadır.

Hafıza bozukluklarını azaltır ve Alzheimer’a karşı da oldukça etkilidir.

Beyaz sarımsağın içerdiği antiseptik, antifungan, antioksidan, antibakteriyel ve antiviral bileşenlerinden daha fazla kendi içerisinde barındırmaktadır. Bu sebeple de bakteri ve virüs kaynaklı enfeksiyonlara karşı da daha etkili olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca ağızda koku yapmamaktadır.

gibi insan vücuduna pek çok şifayı sunan doğanın mucizevi ürünlerinden biridir.

Ballıpınar İle Kolay Ulaşım

Ballıpınar, siyah sarımsak sipariş vermek isteyen ve siyah sarımsak fiyat bilgisi almak isteyenler için internet sitesi kolaylığını sağlamaktadır. Başta siyah sarımsak olmak üzere doğal ve organik çoğu ürünlerin bulanabileceği sitede güvenilir alışverişin rahatlığına sahip olabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler