• Edovital Siyah Sarımsak 65 Gr

Edovital Siyah Sarımsak 65 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   17,00 TL

  • Vergiler Dahil: 17,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Siyah Sarımsak Mucizesi

Siyah sarımsak geçirmiş olduğu Maillard Reaksiyonu sayesinde ve bu reaksiyon uygulanırken haftalarca bekletildiği özel ısı ve neme göre ayarlanmış odalarda bekletilmektedir. Bu aşamadan sonra eşsiz haline gelen bu ürün, şifa konusunda da tıpkı tadı gibi beyaz sarımsağın kat ve kat üzerinde olmaktadır.

Siyah sarımsak pek çok farklı alternatiflerde satışa sunulmaktadır. Ezme, Mürdük gibi çeşitlerin yanında siyah sarımsak tek diş olarak da satılmaktadır. Her birinin eşsiz lezzeti ile dilerseniz yemeklerinize lezzet katabilir dilerseniz da sağlığınıza sağlık ekleyebilirsiniz.

Siyah Sarımsak Faydaları

Kolesterolü düşüren madde içermektedir ve içerdiği bu madde miktarı diğer ( normal ) sarımsağa göre daha fazla olmaktadır.

Kronik hastalıklar ve dolaşım sistemi hastalıklara karşı etkili bir özelliği de içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca kansere karşı da etkilidir.

B ve C vitaminlerini içermekte ve cilde çok iyi gelmektedir. Yaşlanma belirtilerini azaltmaktadır.

Yorgunluk ve halsizliği giderir ayrıca diyabet semptomlarını iyileştirir.

Hafıza bozukluklarını azaltır ve Alzheimer’a karşı da oldukça etkilidir.

Beyaz sarımsağın içerdiği antiseptik, antifungan, antioksidan, antibakteriyel ve antiviral bileşenlerinden daha fazla kendi içerisinde barındırmaktadır. Bu sebeple de bakteri ve virüs kaynaklı enfeksiyonlara karşı da daha etkili olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca ağızda koku yapmamaktadır.

Organik Ürünlere Ulaşım

Tıpkı pek çok gıda maddeleri gibi siyah sarımsak da doğal ve organik olarak temin edilip tüketildiğinde tam olarak istenilen verimiz sunmaktadır. Ballıpınar da yıllardır hizmet vermiş olduğu bu sektörde her zaman en organik ürünleri müşterilerine sunmuştur.

Afyon’da bulunan mağazasından internet sitesindeki ürünlere kadar hepsini doğal ve organik ürünler olarak müşterilerine sunmaktadır. Siyah sarımsak tek diş sipariş vermek isteyenler veya siyah sarımsak tek diş fiyat konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler Ballıpınar internet sitemizden bu konularda yardım alabilmektedirler.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler