• Edovital Siyah Sarımsak Tek Diş Mürdük 150 Gr

Edovital Siyah Sarımsak Tek Diş Mürdük 150 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   26,00 TL

  • Vergiler Dahil: 26,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Siyah Sarımsak Mürdük

Siyah sarımsak, tek diş mürdük sarımsak başlarına Maillard Reaksiyonu uygulanarak elde edilmekte ve haftalarca değişken seviyelerde ısı ayrıca da neme maruz bırakılmaktadır. Özenle hazırlanan bu ortamda reaksiyonun tamamlanması beklenmekte ve bu sürecin sonunda sarımsak bu rengine dönmektedir.

Ayrıca sadece renk olarak değil tat olarak da diğer sarımsaktan farklı olmaktadır. Bu hale gelen sarımsağın içerisinde bulunan sağlığa faydalı maddeler de daha çok artmaktadır. Geçirdiği reaksiyon sayesinde diğer sarımsağın aksine ağızda asla koku yapmamaktadır.

Bu şekilde elde edilen siyah sarımsak mürdük olarak satışa sunulmakta ve sağlık açısında pek çok faydaları olması ayrıca da yemeklerde de ekstra lezzet vermesi açısından da kullanımı çok rağbet görmektedir.

Siyah Sarımsak ve Faydaları

Kansere karşı oldukça etkilidir.

Kolesterolü düşüren madde içermektedir ve içerdiği bu madde miktarı diğer ( normal ) sarımsağa göre daha fazla olmaktadır.

Kronik hastalıklar ve dolaşım sistemi hastalıklara karşı etkili bir özelliği de içerisinde barındırmaktadır.

Hafıza bozukluklarını azaltır ve Alzheimer’a karşı da oldukça etkilidir.

Beyaz sarımsağın içerdiği antiseptik, antifungan, antioksidan, antibakteriyel ve antiviral bileşenlerinden daha fazla kendi içerisinde barındırmaktadır. Bu sebeple de bakteri ve virüs kaynaklı enfeksiyonlara karşı da daha etkili olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca ağızda koku yapmamaktadır.

İçeriğinde B ve C vitamini barındırmaktadır. Ayrıca cilt sağlığına iyi gelerek yaşlanma belirtilerini azaltır.

Gibi daha pek çok sıralanabilecek faydaları içerisinde barındırmaktadır.

Ballıpınar İle Siyah Sarımsak Mürdük

Bu tarz ürünler alınırken genel olarak ilk dikkat edilmesi gereken kriter, temin edilecek yerin güvenilir ve organik ürünleri satışa sunmasıdır. Daha sağlıklı ve lezzetli ürün tüketebilmek ve faydalarını vücuda tamamen alabilmek için bu önemli unsurdur. Bizler de Ballıpınar ailesi olarak gerek Afyon’da bulunan mağazamızda gerekse internet sitemizde her zaman bu unsura önem verir ve organik – sağlıklı olmayan hiçbir ürünü müşterilerimize sunmamaktayız.

Siyah sarımsak mürdük sipariş vermek isteyenler Ballıpınar sitemizden siyah sarımsak mürdük fiyat bilgilerini görerek sipariş verebilir dilerseniz de Afyon’daki mağazamızdan ürünleri temin edebilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler