Eğriçayır Organik Arı Sütü Ampul 1500 Mg

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   202,00 TL

  • Vergiler Dahil: 202,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Arı Sütü Ampul

Arı sütü, işçi bal arıları tarafından üretilen ve süte benzeyen bir salgıdır. Arı sütü içeriği coğrafya ve iklime göre değişiklik gösterebilir. Ballıpınar sitesi üzerinden temin edilen arı sütü ise doğal, sağlıklı, besleyici içeriğe sahiptir. Arı sütünün içeriğinde su, karbonhidrat, protein, yağ, B vitamini ve bazı mineraller bulunmaktadır. Besleyici özelliğiyle ön plana çıkan arı sütü Ballıpınar sitesi üzerinde ampul formda satılmaktadır. Organik arı sütü ampul kutusu 1500 mg’dır. Kutu içerisinde 20 adet ampul bulunmaktadır. Her bir ampul ise 15 ml arı sütü içeren sıvı bulundurmaktadır.

Organik Arı Sütü Ampul İçeriği

Organik arı sütü ampul içerisinde herhangi bir katkı maddesi ya da kimyasal bulunmaz. Arı sütü tamamen doğaldır. İşçi bal arılarından elde edilen salgıyla hazırlanmaktadır. Bal arıları doğal olarak beslenir. Bal arılarına herhangi ek gıda verilmez. Bir kutu içerisinde 20 ampul bulunmaktadır. Satın alınan bir kutu 20 günlük kullanıma eşdeğerdir. Arı sütü ampul kullanımıyla ilgili detaylar kutu üzerinde yer almaktadır. Ampul içerisindeki sıvı, hava ile temas ettikten sonra mutlaka tüketilmelidir.

Organik Arı Sütü Ampul Siparişi

Organik olarak üretilen ve hazırlanan arı sütünü Ballıpınar sitesi üzerinden güvenle sipariş edebilirsiniz. Ballıpınar, Afyon merkezli bir firmadır. Afyon’dan Türkiye’nin tüm bölgelerine sipariş gönderilmektedir. Organik arı sütü ampul sipariş etmek isteyenler 7/24 site üzerinden sipariş oluşturabilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler