Eğriçayır Organik Arı Sütü Propolis Ham Bal Karışımı 240 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   90,00 TL

  • Vergiler Dahil: 90,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Arı Sütü - Propolis - Ham Bal Karışımı

Organik arı sütü, propolis, ham bal karışımı 240 gram ağırlığında ve cam kavanozların içerisinde bulunmaktadır. %100 doğal olan karışımın içerisinde bulunan ürünler belirli bir oranla birleştirilmiştir. Organik karışım, organik tarım yönetmeliğine uygun olarak üretilmektedir. Organik karışım 1. sınıf kaliteye sahiptir. Çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılabilir. Fakat ürün üzerinde yer alan kullanım koşulları doğrultusunda kullanılmalıdır.

Organik Karışım İçeriğinde Bulunan Ürün Detayları

Organik arı sütü, propolis, ham bal karışımı içerisinde kullanılan tüm ürünler belirli bir oranla kullanılmıştır. Ürün içerisinde ağırlıklı olarak bal kullanılmıştır. Kullanılan bal ise %95.5 oranındadır. Ürün içerisinde %3 oranında arı sütü kullanılmıştır. Propolis ise %1.5 oranında kullanılmıştır. Karışım içerisinde kullanılan oranlar 240 gram ağırlıktaki bir kutu için geçerlidir. Arı sütü, bal ve propolis çeşitli vitamin ve mineralleri içerisinde bulundurur. Aynı zamanda protein, karbonhidrat, yağ, su gibi besin değerleri sayesinde besleyici özelliğe sahiptir.

Organik Arı Sütü - Propolis - Ham Bal Karışımı Siparişi

Organik karışımı sipariş etmek için Ballıpınar sitesini kullanabilirsiniz. Afyon merkezli hizmet veren firmamız online olarak da ürün siparişi almaktadır. Ballıpınar ailesi olarak organik arı sütü - propolis - ham bal karışımı sipariş etmek isteyenler için güvenilir teslimat garantisi veriyoruz. Kısa sürede adrese teslim edilen organik karışım, belirtilen koşullarda saklanmalı ve belirtilen koşullarda tüketilmelidir. Ürün herhangi bir katkı maddesi içermez, tamamen doğaldır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:organik bal tavsiye,organik sertifikalı bal markaları,organik petek bal,bal fiyat,bal fiyatı,bal fiyatları,organik bal,petek bal,bal çeşitleri,organik çiçek balı,organik süzme çiçek balı,eğriçayır organik arı sütü propolis bal karışımı,organik arı sütü propolis bal,organik arı sütü propolis bal karışımı,organik arı sütü propolis bal fiyatı,